Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NİMEÇATI 2019 İÇİN YENİ HEDEFLER BELİRLEDİ

Çatı ve yalıtım malzemeleri satışı yapan Nimeçatı, Kapadokya’da gerçekleştirdiği toplantı ile 2018 yılını değerlendirdi ve 2019 için projeksiyon oluşturdu.

“Gidecek daha çok yolumuz, yapacak daha çok işimiz var” sloganıyla yola çıkan Nimeçatı, her zaman olduğu gibi bu sene de yıllık değerlendirme toplantısı için genel merkez ve şube ekibi ile bir araya geldi. Danışman kadronun da katılımıyla düzenlenen toplantı 2-3 Şubat 2019 tarihlerinde Kapadokya’da gerçekleşti.

İstanbul Zeytinburnu ve İkitelli ile Çorlu’da bulunan şubelerinde çatı ve yalıtıma dair her malzemeyi sunan Nimeçatı, ülkemizin ve dünyanın değişimi, gelişimi doğrultusunda 2019 hedeflerini belirledi. Nimeçatı iş süreçlerini daha da iyileştirmek için önemli kararlar aldı.

Nimeçatı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Selçuk Aktepe 2019’da şirketin ihtiyacı olan 3 konu başlığını “Çalışmak… Çalışmak… Çalışmak…” olarak özetledi.

Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Battaloğlu’nun konuşmasının ana teması ise, iş süreçlerindeki dengeler ve uyumdu.

NİMEÇATI GELİŞİM VE DEĞİŞİM YOLCULUĞUNA DEVAM EDECEK

Yıllık Değerlendirme Toplantısı’ndan çıkan en önemli sonuç; yıllardır süregelen gelişim ve değişim yolculuğunu devam ettirmeye kararlı olan Nimeçatı’nın bu süreçte, her yıl olduğu ve olacağı gibi 2019’da da daha verimli, daha konsantre, daha takipçi çalışması gerektiği oldu.

Katılımcılar; 2018 yılında 20. Yılını kutlayan Nimeçatı’da 2019 yılında da hedeflerine ulaşacağı konusunda inançlı ve motive şekilde toplantıyı tamamladılar.