Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NİMEÇATI YILIN İKİNCİ YARISINA HAZIR

Nimeçatı geleneksel toplantısında 2019 yılının ilk 6 ayının değerlendirmesini yaptı. Nimeçatı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Battaloğlu sektör ve ekonominin seyrini değerlendirdiği toplantıda geleceğe umutla baktıklarını söyledi.

Çatı ve yalıtıma dair her şeyin adresi Nimeçatı 2019 Yarıyıl Toplantısı’nı 2 Ağustos İstanbul’da uygulama şirketi Ondutek’in konferans salonunda gerçekleştirdi.

Nimeçatı orta ve üst düzey yöneticileri ile danışmanlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, ilk yarıyılın değerlendirmesi yapıldı. Nimeçatı ikinci yarıyıla yönelik öngörüler ortaya kondu ve bu doğrultuda stratejiler saptadı.

Nimeçatı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Battaloğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Selçuk Aktepe’nin konuşmaları, şube ve bölüm yetkililerinin paylaşımları ile zenginleşen toplantıda amaç; yaşananlardan çıkarılan sonuçların geleceğe ışık tutması, yarının dünden güzel olması için bugünden yapılması gerekenlerin saptanmasıydı.

Son altı ay itibariyle sektörün ve ekonominin seyri, beklentileri ile Nimeçatı’nın şu an ve gelecekte yapması gerekenler üzerinde istatistikler ışığında görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantıdan çıkan sonuçlara bakıldığında; adımların temkinli ama umutlu atılacağı görünüyordu.

Toplantı sonrası geleneksel bir Nimeçatı akşamı yaşandı ve hep birlikte yenen akşam yemeği ile gelecek günlere umutla, yeni bir merhaba denildi.