Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SERAMİKSAN UNICERA’DA FARK YARATACAK

Seramiksan yenilikçi üretim teknolojisiyle benzersiz tasarımları bir araya getirdiği 2019 koleksiyonunu UNICERA’da sergileyecek.

Seramiksan 5–9 Şubat tarihlerinde düzenlenecek UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda, 2019 koleksiyonunda yer alan yepyeni porselen ve duvar karolarındaki yenilikleri tanıtacak.

 “İyi Tasarım Herkesin Hakkı” mottosuyla benzersiz tasarımlara imza atan Seramiksan’ın 2019 koleksiyonunda, son tüketici ve mimarların değişen ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı teknoloji ve tasarım odaklı ürünler ön plana çıkıyor.

 Sektöre sunduğu inovatif ürünlerle dikkat çeken Seramiksan UNICERA’da güçlü AR–GE çalışmaları sonucu imza attığı farklı ebat, renk ve desenlerdeki zenginleştirilmiş 2019 koleksiyonunu sergileyecek.

YENİ NESİL VİTRİFİYE ÜRÜNLERLE UNICERA’DA

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretebilen Seramiksan renkli tezgah üstü lavaboların ve çevre dostu yeni nesil vitrifiye ürünlerinin de yer aldığı koleksiyonunu UNICERA’da ‘Salon: G 01’de sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak.