Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SILVERLINE 2019’U ULUSLARARASI ÖDÜLLE KARŞILADI

Silverline, güçlü performansı ve efektif alan kullanımı ile ön plana çıkan tezgâhtan çekişli Supreme modeli ile uluslararası ödül organizasyonu Plus X Award’tan 4 ayrı kategoride 4 ayrı ödülle ayrıldı. Supreme, ayrı ayrı yüksek kalite, tasarım, kullanım kolaylığı ve fonksiyonellik kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Supreme davlumbaz ve ocağı tek bir yüzeyde birleştiren, esnek ve kapsamlı pişirme deneyimi sağlayan hibrit bir tasarım. Bu tasarım yaklaşımı endüksiyon ocak teknolojisini hava tahliyesi ile birleştirerek tek bir yüzeyde konforlu kullanım sağlıyor.

Hava tahliye motorunun, mutfak tezgahının iç yüzeyine montajlanması ile ocak altındaki kullanılmayan alan 18 cm’e kadar düşüyor. Modüler montaj özelliği, mutfak tezgahlarında alan kaybı olmadan efektif çekmece kullanımı sağlıyor.

YÜZDE 80 DAHA AZ ENERJİ TÜKETİMİ

Tüm ayrıntıları ile kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanan Supreme modeli, kullanıcısına hız ve kolaylık sağlıyor.

Supreme’in hava tahliye alanı, bir pişirme bölgesinden diğerine geçerken oluşabilecek pişirme kazalarını önlemek için pişirme yüzeyi ile aynı hizada.

Hava tahliye konisi kolayca silinerek temizlenebilirken, farklı renklerdeki alüminyum ızgarası ve karbon filtre bileşenleri bulaşık makinasında kolayca yıkanabiliyor. A ++ enerji sınıfındaki Supreme’in yeni nesil motor teknolojisi, normal AC motorlardan yüzde 80 daha düşük enerji tüketimi sağlıyor.