Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sistem Alüminyum, Yenilikçi Ürünleriyle Aluminium 2018 Dusseldorf Fuarı’nda

Sistem Alüminyum

Türkiye alüminyum sektörünün önde gelen ihracatçı firmalarından Sistem Alüminyum, 9-11 Ekim tarihleri arasında Düsseldorf-Almanya’da 12.si gerçekleşecek olan “Aluminium 2018 Dünya Ticaret Fuarı ve Konferansı” etkinliğine katılacak.

Sistem Alüminyum’un tanıtacağı ürünleri arasında, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiği A2 sınıfı alüminyum kompozit panelleri ön planda bulunacak. Yeni projeleri için değişik doku ve desen arayanlara hitap eden Corten Steel, texture boyalı dokulu ve farklı ahşap dokulu AlutechBond kompozit panelleri sergileyecek.

Euramax ve Assan tarafından tedariği sağlanan prizmatik, 3 boyutlu özel tasarım renklere sahip levhalar kullanarak imal edilen yeni AlutechBond alüminyum kompozit panel serileri de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Doğal görünümü ve dokunuşta yarattığı doğal hissiyat sayesinde mimarlar ve son kullanıcılar tarafından yoğun talep gören; ahşap görünümlü ve dokulu Cotta sistemleri de fuarda Sistem’in sergileyeceği mimari cephe alternatifleri arasında olacak.

Alutech System Series markalı Alüminyum Ekstrüzyon Profiller segmentinde ise; paralel açılır kanata sahip cepheler, kaldır sür sürme sistemleri, kayar katlanır doğrama sistemleri ve Avrupa pazarı için geliştirilmiş yüksek yalıtımlı Pencere Kapı Sistemleri de bu fuarda öne çıkarılan Sistem ürünleri olacak. Sistem Alüminyum’un, güncel mimari trendler doğrultusunda geliştirdiği; gün ışığının uzun süre kullanımını sağlayan, kapalı alanları açık alana dönüştürebilen, ısıtma ve soğutma giderlerini azaltan kapı, pencere ve cephe sistemlerinin yanı sıra, yüksek enerji tasarruflu ısıcam balkon sistemleri de sergi alanında bulunacak.

Mekanlarda şık ve kullanışlı iç mimari uygulamalar yapmayı sağlayan ‘ofis bölme sistemleri’ de fuar ziyaretçilerinin ilgisine sunulacak. Sistem Alüminyum, Aluminium 2018 Fuarı’nda, 13. salonun P30 nolu standında yer alacak.