Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Uluslararası Sadakat Ve Ödüllendirme Konferansı Dubai’de Düzenlendi

BiggLoyalty

Türkiye’de yıllardır geleneksel olarak düzenlenen ve bu sene Dubai’ye taşınan “Uluslararası Sadakat ve Ödüllendirme Konferansı” 200’den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı.

BiggLoyalty General Trading LLC tarafından organize edilen ve Aristo FZE tarafından desteklenen konferans, BiggLoyalty Global CEO’su Enis Karslıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı.

BiggLoyalty Genel Müdürü Derya Şendil’in başarılı vaka çalışmasını sunmasının ardından, MENA Bölgesi Direktörü Mehmet Gürün, BiggLoyalty’nin tüm SAAS ürünlerini sundu.

Pepper and Rogers Grup Partneri Alpay Akdemir, müşteri deneyiminin sadakati nasıl derinleştirdiği ve satışları nasıl arttırdığı ile ilgili bir konuşma yaptı. Orta Doğu Alışveriş Merkezi Kurulu CEO’su David MacAdam “Perakende Sektöründe Çalışan Bağlılığının Önemi” üzerine bir sunum yaptı. Son olarak Rixos/Accor Grup Yetenek & Kültür Başkan Yardımcısı Michel A. Farines de yeni uygulamaya geçen BiggLoyalty Global Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme Platformu Rixos Stars ve Rixos Ödüllendirmeyi ve bu platformların personele ve İnsan Kaynakları departmanına yaptığı pozitif etkileri anlattı.

Katılımcıların ve Dubai’deki sektör oyuncularının büyük ilgisi ile karşılaşan konferans, Rixos Premium JBR Turquise Restoran’ın katılımcılara sunduğu leziz öğle yemeği ile sona erdi.