Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Demir Country Geniş Peyzaj Mimarisiyle Dikkat Çekiyor

Demir Country

20 bin 500 metrekarelik alanda, yüzde 80’i peyzaj mimarisine sahip yeşil alandan oluşan Demir Country, mimari tasarımı ve sunduğu üst düzey teknolojisiyle dikkat çekiyor.

Beylikdüzü’nde, E-5 ve E-6’ya sadece birkaç dakika, metrobüs durağına 2.5 kilometre, Yakuplu Marina’ya ise yakın mesafede yer alan proje, 1160 daire, 50 villa ve 113 ticari birimden oluşuyor. Toplam 9 blokluk projede; 3 blok farklı, 6 blok farklı bir mimari yaklaşım sunuyor. İki ana yapının arasından geçen cadde, Beylikdüzü’nün meydan ihtiyacına tek başına karşılık veren güçlü donanımlara sahip. Ünlü restoran ve alışveriş markalarının bulunması planlanan caddede; Nevizade, Pera ve Galata sokakları da kendi konseptleri ile yer alıyor.

Yeni Kampanyaya Destek Veriyoruz

Demir İnşaat, Türkiye’nin son dönemdeki en büyük ulusal kampanyasına destek veriyor. Kampanyaya Demir Country projesiyle destek veren Demir İnşaat, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı olan projede mevcut kampanyaya ek olarak yüzde 10 indirim uygulamaya başladı.

“Elimizi Taşın Altına Koyuyoruz”

Demir İnşaat’ın projeleriyle yatırımcılara kazandırdığını söyleyen Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir İnşaat olarak bugüne kadar yatırımcılarımız için sunduğumuz ödeme kolaylıklarıyla onların projelerimize erişimlerini zaten kolaylaştırmıştık. Hükümetimiz tarafından başlatılan yeni kampanyaya gönülden inanıyor ve destek veriyoruz. Demir Grup olarak biz de elimizi taşın altına koyuyoruz. Sektörümüzün canlandırılmasına yönelik attığımız bu adımlara birbirinden değerli projelerimizi dâhil ettik” dedi.

“Yüzde 10 İndirimi Hemen Uyguluyoruz”

Ulusal kampanya çerçevesinde Demir Country projesinden ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara mevcut kampanyaya ilave olarak yüzde 10 indirimi hemen uyguladıklarını belirten Demir, “Böyle bir dönemde bu koşullarla konut sahibi olmak asla kaçırılmayacak bir fırsat. İndirimin dışında ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 35’i peşin geri kalan dilimi ise teslimatta ya da 60 ay kendi bünyemizde vade seçeneği sunuyoruz” dedi.