Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğayla İç İçe Sağlıklı Ve Sportif Bir Yaşam

Sinpaş Country

Sinpaş’ın, İstanbul’un nadir yeşil alanlarından biri olan Aydos Ormanı’na komşu projesi Sinpaş Country, sınırlı sayıda özel dekorasyonlu daireleriyle sağlıklı ve sportif bir yaşam seçeneği sunuyor.

50 futbol sahası büyüklüğündeki Aydos Ormanı’nın yanı başındaki Sinpaş Country’de orman bitki örtüsü sayesinde 150 kat fazla negatif iyon var. Oksijen oranının yüksek olması projenin öne çıkan özelliklerinden biri.

Çocuklara Özel Alanlar

İç dekorasyonu ve mimarisiyle ayrışan Sinpaş Country geniş balkonlarıyla yeşilin tam ortasında yaşama özgürlüğü sağlıyor. Projede, trafiğe kapalı oyun alanları çocukların evde bilgisayar başında vakit geçirmek yerine, bahçede bisiklete binerek, toprağın içinde oynayarak ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlanması hedeflenirken, egzoz dumanından uzak tertemiz bir hava, rahat ve güvenli yaşam sunuyor. Yüzme havuzu, fitness & wellness club, çok amaçlı spor sahası ve yürüyüş yollarının bulunduğu projede, aileler çocuklarıyla birlikte temalı oyun alanlarının yanı sıra ağaç evler, uçurtma alanı ve su eğlence parkında zaman geçirebiliyor.

Ayrıca Aydos Ormanı’nda piknik yapıp, kanoyla gezerek ya da gölde balık tutarak doğal yaşamın içinde olmanın avantajını yaşıyorlar. Aydos Ormanı ve Aydos Gölü’nün yanı başında konumlanan Sinpaş Country, aynı zamanda Ataşehir ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na kolay ulaşım ayrıcalığına sahip. Kuzey Marmara Otoyolu ve metro güzergahında bulunan proje şehrin Mecidiyeköy, Üsküdar, Çekmeköy gibi noktalarına ortalama yarım saatlik uzaklıkta olmasıyla da dikkat çekiyor.

Peşin Fiyatına 60 Ay Vadeli Ödeme Planı

1+1’den 4+1’e kadar farklı seçenekte 900 konutun bulunduğu Sinpaş Country’nin sınırlı sayıdaki daireleri özel ödeme koşullarıyla satışta. Banka ve kredi ile uğraşmadan, peşin fiyatına 60 ay vadeli ev sahibi olunabiliyor.