Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MAKYOL SANTRAL’DE KONFORUN MERKEZİNDE BİR YAŞAM

Makyol Gayrimenkul, Bahçeşehir’in merkezinde geliştirdiği Makyol Santral’de “Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Teslimde Başlayın” kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere fırsat sunuyor.

Kampanya kapsamında 1+1 daireler 120 bin TL, 2+1 daireler 175 bin TL peşinatla, banka veya kefil şartı olmadan konut alıcılarına sunuluyor. Kalan ödemeler ise faizsiz ve 6 ay ertelenerek kira öder gibi teslimde ödenmeye başlıyor.

Merkezi konumu ve sunduğu yaşam olanaklarının yanı sıra, artan yatırım değeri bakımından da bölgenin avantajlı projelerinden biri olan Makyol Santral’de teslimlerin mayıs ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Dünyaca ünlü mimarlık ofisi Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendirilen Makyol Santral, toplam 16 bin 906 metrekare arazi üzerine inşa ediliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 arasında değişen 5 blokta 407 daire, 9 villa ve ticari üniteler olmak üzere herkesin ihtiyacına göre değişen yaşam olanakları yer alıyor.

Genişliğin ve ferahlığın ön planda olduğu tamamı teras veya balkonlu farklı daire seçenekleriyle kişiye özel bir yaşam deneyimi sunan Makyol Santral; konumu, özgün tasarımı ve peyzaj düzenlemesiyle fark yaratıyor. 

AKBATI’NIN TAM KARŞISINDA YER ALIYOR

Konum itibarıyla değerli bir lokasyona sahip Makyol Santral, bölgenin büyük AVM’si Akbatı’nın tam karşısında yer alıyor. Projenin hemen arkasında bölgenin en büyük üniversite hastanesi LİV İSÜ Hastanesi’nin yanı sıra TED, Bilfen, MEF, Amerikan Koleji gibi birçok önemli okul ve eğitim kurumu bulunuyor. 

Ulaşım avantajları bakımından E-5 bağlantı aksına, TEM otoyolu ve gişelerine 500 metre mesafede, yeni tamamlanacak olan Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro hattına da yürüme mesafesinde yer alan Makyol Santral, İstanbul Havalimanı’na 24 kilometre mesafede bulunuyor.