Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MESA KOZ MODERN VE İNCE MİMARİ DETAYLARLA TASARLANDI

Anadolu Yakası’nın ulaşım, ticaret ve finans alanında öne çıkan semti Kozyatağı’nda hayata geçirilen ve yaşam standartlarını yükselten MESA KOZ, uygun kampanya fırsatları ve yüzde 15 peşinat ile teslime kadar ödeme yapmadan ev sahibi olma imkanı sunuyor.

İstanbul’un en önemli kesişim noktalarından Kozyatağı Kavşağı’nın hemen yanı başında yer alan MESA KOZ, bulunduğu bölgesinin modern ve ince mimari detaylarla tasarlanmış projesi olarak öne çıkıyor. Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyime sahip olan MESA, MESA KOZ projesinde ev sahibi olmak isteyenler için cazip kampanya fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında, MESA KOZ projesine sadece yüzde 15 peşinat ile teslime kadar ödeme yapmadan sahip olmak mümkün.

FERAH VE KONFORLU DETAYLAR

Estetik tasarımı ve yüksek yaşam standartları ile dikkat çeken MESA KOZ projesi, 280 bağımsız bölümden ve 28 kattan oluşuyor. Projenin 19’uncu katına kadar 1+1’ler ve 2+1’ler bulunuyor. MESA KOZ’da hizmet verecek olan Lounge’ın da bulunduğu 19’uncu katın üstünde ise, daha büyük 2+1’ler, 3+1 daireler ve 4+1 Penthouse seçenekleri yer alıyor. MESA KOZ’da, tarihi yarımadaya kadar uzanan, deniz ve kentin yer aldığı panoramik manzara da eşlik ediyor.

YENİ BİR YAŞAM ALTERNATİFİ

Her ihtiyaca rahatlıkla cevap veren MESA KOZ projesi; açılır-kapanır havuzu ile dört mevsim yüzme ve günün yorgunluğunu keyifli bir havuz başı ortamında atma imkânı ile beraber sauna deneyimi de sunuyor. Çeşitli ekipmanlarla donatılmış fitness salonunun da hizmet vereceği projede, concierge, housekeeping ve vale hizmeti de sunuluyor.