Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MÜSTAKİL EV KONFORU GÖKYÜZÜNE TAŞINIYOR

Sinpaş’ın özel tasarlanan projesi Gökorman, hem şehrin için de hem de doğanın yanı başında bir yaşam imkanı sunuyor. 426 konuttan oluşan Gökorman’ın farklı tasarım özelliklerinden biri olan ‘şeffaf oda’ ile duvarlar yerine şık cam panellerle bölünen odalara Çekmeköy Ormanı manzarası eşlik ediyor.

Yaşayan, nefes alan, oksijen üreten, geleceğin mimarî anlayışına göre dizayn edilen Sinpaş Gökorman, 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunacak kadar yakın olma fırsatı veriyor. Gökorman projesinde yaşamayı tercih edenler, teraslarında doğayla iç içe ve zirvede olmanın tadını çıkaracak; dört mevsim renk değiştiren peyzajın içinde ağaçları, kuş cıvıltıları ve orman terapisiyle stresten arınıp, her güne yeniden başlanacak. Uzun ömürlü ve kışın bile solmayan Orman sarmaşığı her zaman koruduğu yeşil rengiyle manzarayı süslerken hem kendini hem de yaşayanları canlı tutacak.

CEPHEYE YANSIYAN ÖZEL MİMARİ

Gökorman projesiyle İstanbul’u sıra dışı bir yaşamla tanıştıran, konsept projelerin uzmanı Sinpaş, Çekmeköy Ormanı manzaralı projede Türkiye’de ilk kez cepheye yansıyan özel mimarisiyle ormanın yeşilini, gökyüzünün mavisini yaşam alanına taşıyor ve özel geniş iç tasarımıyla tüm dairelere villada yaşar gibi müstakil yaşamın ferahlığını kazandırıyor.

DUVAR YERİNE CAM PANELLERLE BÖLÜNEN ŞEFFAF ODALAR

Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki 18. projesi olan “Gökorman”, Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın karşısında Ümraniye bölgesinde yükseliyor. Çok özel mimarisiyle Anadolu Yakası’nın en dikkat çeken projesi olan Gökorman’da 1+1’den 4+1’e zengin daire seçenekleri sunuluyor. Gökorman farklı tasarım özelliklerinden biri olan ‘şeffaf oda’ ile duvarlar yerine şık cam panellerle bölünen odaları sayesinde dört mevsim muhteşem Çekmeköy Ormanı manzarasını evinize getiriyor.

ÇOCUKLARA, DOĞA İLE İÇ İÇE BÜYÜME İMKANI SUNUYOR

Gökorman projesi 426 konuttan oluşan, doğal rekreasyon alanları ve hemen yanı başındaki günlük ihtiyaçları karşılamayı amaçlayan çarşısı ile butik bir proje özelliğine sahip. Yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, kafe, fitness, sauna, özel lounge ve geniş sosyal donatılarıyla tüm sakinlerine hoşça vakit geçirmeyi amaçlıyor. Çocuklar için de açık havada; Gökorman’ın hemen yanı başındaki 10.000 metrekarelik parkta yeşili ve maviyi tanıma, doğayla iç içe büyüme olanağı mevcut.

KONUMUYLA AYRIŞAN DEĞERLİ BİR YATIRIM ARACI

Şile otoyolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Çamlıca’ya 10 dakika, Ikea’ya 4 dakika, Metro’ya 2 dakika mesafede olmasının yanında, Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tüm köprülere, TEM ve bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile iyi bir yatırım fırsatı sunuyor. Gökorman, birçok Sinpaş projesinde olduğu gibi köklü eğitim kurumlarına, gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, alışveriş ve iş merkezlerine de oldukça yakın.