Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NEF’İN PRESTİJLİ DÖRT PROJESİNDE İNDİRİM İMKANI

Gayrimenkul sektörünün lider firmalarından Nef şehir merkezindeki ödüllü projeleri Nef Çekmeköy, Nef Basın Ekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da büyük avantaj dönemini başlattı. 4 projede yüzde 10’luk indirime ek olarak, 120 ay vade için kredi oranını da yüzde 0,98’e çekti.

Türk gayrimenkul sektörünün lider firmalarından biri olan Nef, 2019’u yepyeni bir kampanyayla karşılıyor. Son 3 yılda 5 binin üzerinde konut teslimi gerçekleştiren Nef,  müşterilerine şehir merkezinde yer alan 4 farklı projesinde yüzde 10 indirim fırsatına ek olarak, 120 aya varan vade için yüzde 0,98 kredi faiz avantajı sunuyor.

Hayata geçirdikleri tasarım odaklı projelerle müşterilerine güvenli, modern yaşam alanları sunduklarını ifade eden Nef Genel Müdür yardımcısı Selçuk Çelik, “Geçtiğimiz günlerde üç defa üst üste “sektörün en beğenilen şirketi”, aynı zamanda da “itibarını en çok artıran gayrimenkul markası” seçildik. Bizim için önemli ödül ve başarılarla geçen bir yılın ardından, böylesine avantajlı bir kampanyayla hem mevcut müşterilerimize teşekkür etmek hem de henüz Nef ayrıcalığını yaşamamış herkesi projelerimizle tanıştırmak istedik. Şehir merkezinde yer alan 4 ödüllü projemizde uygulayacağımız yüzde 10 indirim ve 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı ile bir Nef sahibi olmak mümkün” dedi.

NEF ORTAYAKA’DA İLGİ BÜYÜK
TEM ile E-5’in ortasında Haliç’e 5 dakika mesafede yer alan Nef Ortayaka; yanı başından geçecek yeni raylı ulaşım hatları ve köprülerin tamamına hızlıca ulaşımı sağlayan bağlantı yollarıyla İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Dünyaca ünlü Türk Mimar Emre Arolat’ın tasarladığı proje,  1+1’den 3+1’e kadar farklı yaşam seçenekleri, ince düşünülmüş ortak yaşam alanları ve dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılar tarafından tasarlanan Foldhome odaları ile dikkat çekiyor. Bir Nef keşfi olan patentli Foldhome konsepti sayesinde evinize; özel sinema salonu, misafir odası, kapalı basketbol sahası, davet odası gibi odalar ekleyerek onlarca odalı bir eve sahip olabiliyorsunuz. Uzun süredir beklenen Nef’in yeni şehir merkezi projesi Nef Ortayaka, lansman öncesi satışa sunulduğu ilk 3 günde 152 adet konut sattı.  

ÇEKMEKÖY’DE POTANSİYELİ YÜKSEK BİR PROJE
Nef Çekmeköy yeni metro bağlantı yollarıyla Anadolu Yakası’nın iş merkezleri Ümraniye ve Ataşehir Finans Merkezi’ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Levent-Maslak bölgesine ise 15 dakika mesafede yer alıyor.  2008’de ilçe olduktan sonra nüfusu ikiye katlanan Çekmeköy konumu itibariyle özel okul, hastane ve global markaların merkezi haline gelmeye başladı. Nef’in Çekmeköy’deki ilk projesi olan Nef Çamlıtepe’de 2 günde 428 konut satılmıştı. Nef’in Çekmeköy’deki ikinci projesi Nef Ormantepe’de satışlar devam ediyor.

İSTANBUL ULAŞIM AĞININ TAM ORTASINDA
Nef Basın Ekspres TEM otoyoluna 2 kilometre, E-5 karayoluna 6.7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 8.1 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Bir dönem fabrika binalarının dizildiği bir sanayi bölgesi iken bölgedeki büyük arazilere sahip fabrikaların şehir dışına taşınması bir anda bu hattı İstanbul’un potansiyeli yüksek yatırım noktası haline getirdi. İstanbul ulaşım ağının tam ortasında yer alan Nef Basın Ekspres, yakında hizmete girmesi beklenen Mecidiyeköy-Güneşli metro hattının yanı başında konumlanıyor. TEM ve E5’e olan yakınlığı, bağlantı yollarının kalbinde yer alması ve denize olan mesafesi ile de Nef Basın Ekspres şehrin en önemli yatırım noktalarından biri haline geliyor.

ŞEHİR MERKEZİNDE YEŞİL PROJE
Nef Bahçelievler projesi Bahçelievler’in tam merkezinde E5’e 1,2 km, TEM’e 6,3 km, metro durağına 100 metre uzaklıkta yer alıyor. Yapılan bir ankete göre, İstanbul’un 782 mahallesi arasında emlak değeri en çok artan mahalleler arasında ilk 5’te Bahçelievler’in 3 mahallesi bulunuyor. Nef Bahçelievler projesi, şehir merkezinin yeşil projesi olarak dikkat çekiyor. Havuz alanları, özel tasarım sokak lambaları, saat kulesi, seramik & marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri yer alan Nef Bahçelievler’in sakinleri; mini sera, odun fırını, çınar altı meydan kahvesi gibi alanlarda aile ve arkadaş gruplarıyla sınırsız sosyalleşme imkanına sahip olacak.