Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NİVO İSTANBUL 150 DAİREDE 5 YILDIZLI OTEL KONSEPTİNDE HİZMET VERİLECEK

Nivo projelerinde yaşam hazırlıkları sona yaklaşırken, konut kredi faiz oranlarının da düşmesiyle son kalan daireler için cazip ödeme fırsatları açıklandı. Bankaların güncel kredi kampanyaları çerçevesinde Nivo projelerinde 180 ayda ödeme imkanı sunuluyor.

İstanbul’un cazibe merkezi lokasyonlarında yer alan Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerinde banka kredisine uygun daire satın almak isteyenler 0,99 ya da 1,19 oranlı konut kredisinden 180 aya varan vade fırsatı ile faydalanabiliyor. Peşin ödemek isteyenlere de cazip indirimler yapılıyor.

NİVO İSTANBUL’DA ‘SERVİS REZİDANS’ HİZMETİ 

Uluslararası rezidans yönetim markası The Ascott Limited ile yaptığı 20 yıllık anlaşma ile ‘The Citadines’ markasını Türkiye’ye tanıtan ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nivo İstanbul projesinin 150 dairesinde ‘Citadines Nivo İstanbul’ adı altında 5 yıldızlı otel konseptinde hizmet verilecek. Güvenlik, sunulan kişisel hizmetler, uzun dönem konaklama servisi ve misafir programlarıyla ‘Servis Rezidans’ hizmetinde, konuklara evden uzakta ev hissi yaşatılırken, ev sıcaklığında otel konforu sunulacak.

YATIRIMCILARA ÖZEL FIRSAT

Citadines Nivo İstanbul’da yer alan dairelere özel düzenlenen güncel satış kampanyasında, ABD doları bazında getiri elde etmek isteyen yatırımcılara özel bir fırsat sunuluyor. Citadines Nivo İstanbul’un işletmeye açılması sonrasında, bu bloktan daire satın almış yatırımcılara ABD doları bazında, 3 yıl yıllık yüzde 10 oranında kira getirisi taahhüt ediliyor.

YENİ CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Yaklaşık 6 bin Nivo İstanbullu uluslararası tescilli Gold Leed sertifikası standartlarındaki yeni yaşam alanlarına merhaba demeye hazırlanıyor. Hemen yanı başında Fatih metro istasyonunun yapımı süren Nivo İstanbul; onlarca üniversiteye, pek çok beş yıldızlı otele, iş merkezine, fuar alanlarına, 3’üncü havalimanına yakınlığıyla bölgenin yeni cazibe merkezi olacak. 6 bin Nivo İstanbullu’nun daimi konuk olacağı projenin alışveriş caddesi ve diğer etkinlik alanlarına da her gün binlerce ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

6 BİN KİŞİLİK NÜFUS, TİCARİ AVANTAJ OLUŞTURUYOR

Açık hava konseptli alışveriş caddesinde, ticari işletmeler açısından çok büyük avantajlar sunuluyor. Tam 7 kilometrelik mesafede 20 otel ve 100 bin öğrencinin okuduğu 11 üniversite konumlanıyor. Ayrıca Nivo İstanbul, ortalama 6 bin kişinin sabit yaşam alanı olacak. Toplamda 223 ticari bölüm ile bölgedeki en büyük çarşıya sahip olan Nivo İstanbul’un orta avlusundaki yeme içme alanları da konuklarını ağırlamak için hazırlık yapıyor.