Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Siltaş Yapı’dan Lifex Konsepti

Siltaş Marina

Siltaş Yapı’nın Pendik Marina’nın karşısında konumlanan yeni projesi Siltaş Marina ‘’LifeX Konsepti’’ ile öne çıkıyor.

Toplam 8 bin metrekare üzerinde 20 katlı iki blokta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde 200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Siltaş Marina’da sakinlerin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, kreş, müzik odası, elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, cep sineması ve kafe-kütüphane yer alıyor. Yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahasının yanı sıra sakinlerin temel ihtiyaçlarına cevap vermesi hedeflenen ticari üniteler de yine projenin öğeleri arasında.

Ambulansın Girebildiği Otopark

Yüksek ağaçlarla ferahlık hissi oluşturan peyzaj düzenlemesiyle insana ve doğaya dost bir proje olarak tasarlanan Siltaş Marina’da, başta çocuklar olmak üzere proje sakinlerinin rahatı ve güvenliği için site içi araç trafiğine izin verilmiyor. Ambulansın girebildiği kapalı otoparka ek olarak bloklarda sedye taşınabilen asansörler de mevcut. 7/24 güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi tarafından korunacak olan Siltaş Marina’da, yüksek deprem standartları ve deprem yönetmeliğine uygun olarak radye temel ve betonarme karkas sistemi uygulanıyor. Ayrıca projede akıllı ev sistemi altyapısı da mevcut.

Tüm Ulaşım Alternatiflerinin Kesişim Noktasında                      

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Marina; Pendik sahile 1,5 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 17 dakika mesafede konumlanıyor. Deniz taksi ve deniz otobüsüyle ulaşım olanağı tanıyan proje, teknesi ve yatı olanlar için de çözüm sunuyor. Türkiye’nin Silikon Vadisi olmaya hazırlanan Teknopark’a 15 dakika mesafede bulunan Siltaş Marina; birçok AVM, eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin yanı başında yer alıyor.

Siltaş Marina, Yüzde 10 İndirim Ve 48 Ay 0 Faiz Fırsatı Sunuyor

Siltaş Marina, peşin alımlarda yüzde 10 indirim ve vadeli alımlarda 48 ay sıfır faiz fırsatı ile kampanya uyguluyor. Adalar manzaralı balkonları ve terasları ile Siltaş Marina’da 3+1’lerin yanı sıra 2+1 ve 4+1 daire seçenekleri de bulunuyor.