Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SKYLAND İSTANBUL’DA ORMAN MANZARASINA SAHİP, KONUT VE YENİ NESİL OFİS SEÇENEKLERİ

Eroğlu Yapı’nın mimari niteliği ve sunduğu hizmetleri ile öne çıkan projelerinden Skyland İstanbul, orman manzarasına sahip, konforlu ve kazançlı konut alternatiflerinin yanı sıra kiralık ofis arayışında olan şirketlere ve şahıslara da zengin seçenekler sunuyor.

Türkiye’nin deniz seviyesinden en yüksek rezidansları ile orman manzarasına sahip Skyland İstanbul projesi, panoramik şehir manzarasıyla da dikkat çekiyor. Sky Residence, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun daire seçenekleri, geniş balkonları, orman ve şehir manzarası ile öne çıkarken, diğer kulenin zirvesinde 8 kata yayılan Sky Premium Residence, sadece bu katlara özel giriş, resepsiyon alanı ve asansör ile 45 katlı kulede müstakil ev konforu yaşatıyor. Adalar ile 2. ve 3. köprüye hakim 180 derecelik kesintisiz şehir manzarası, Sky Premium sakinlerini bekliyor. Sky Deluxe Residence ise, 10.000 metrekarelik peyzaj alanı özgün iç mimarisi, 1+1’den 4+1’e varan daire seçenekleri ile sıra dışı bir yaşam alanı sunuyor. Sky Deluxe bünyesindeki 4+1 dubleks daireler, yüksek tavanlı kış bahçeleriyle yaşam alanlarını büyütüyor.

TEKNOLOJİ, SAĞLIK VE KONFOR BİR ARADA

Skyland İstanbul bünyesindeki HOM Design Center ile mobilya ve dekorasyon markalarına komşu olmanın avantajını yaşayan rezidans sakinleri, evlerinde hızlı asansör sistemi ve akıllı bina teknolojilerinden faydalanıyor. Rezidanslarda bulunan iklimlendirme teknolojisi, farklı mekânlara göre değişen ısı değerleri ile konforlu ve tasarruflu bir yaşam alanı sağlarken, ‘touch panel’ teknolojisi sayesinde aydınlatma ve iklimlendirme sistemleri mobil cihazlar ve bilgisayarlar aracılığıyla kontrol ve kumanda edilebiliyor. Teknolojinin imkanlarından faydalanırken, sakinlerine sağlıklı bir yaşam da vadeden projenin sosyal tesisleri bünyesinde yer alan Skyland Wellness,  SPA ve masaj hizmeti ile şehir yaşamının stresini atmaya yardımcı oluyor. Sosyal tesiste ayrıca, çocuklara ve yetişkinlere özel açık ve kapalı yüzme havuzları, alanında uzman eğitmenlerin eşliğinde spor yapma imkanı bulunuyor. 

YENİ NESİL OFİS ANLAYIŞINA ÖZEL ALTERNATİFLER

Sky Office ve Sky Max Office ise, modern iş yaşamına dair her türlü ihtiyaca incelikli detaylarla yanıt veriyor. Toplam 533 ofis biriminden oluşan Sky Office, 360 derece şehir manzarasına hakim çalışma alanları ile öne çıkarken, kendi içinde bağımsız bir birim olan Sky Max ise, Skyland İstanbul markasının avantajlarından faydalanırken, özel bir ofis yapısı olarak işliyor. Ayrı giriş, ayrı otopark, özel avlu ve 8 metre tavan yüksekliğine sahip ferah lobisi ile ayrışan 10 katlı ofis bloğu, toplam 21000 m²’ye yayılıyor.

Skyland İstanbul ayrıca, kiralık ofis arayışında olan şirketlere ve şahıslara da zengin alternatifler sunuyor. Tek katta 190 m²’den 4600 m²’ye varan geniş seçenekler sunan Sky Atrium Office, 8 metre tavan yüksekliği ve ortak alana açılan kapıları ile esnek ve kullanışlı bir çalışma alanı yaratıyor.  Toplam 7 kattan oluşan ve tek katta 1100 m² alan sunan Sky Flat Office ise, birleştirilebilen katlarıyla Cendere Caddesi üzerinden direkt giriş imkanı sağlıyor. Altı bağımsız bölümden oluşan Atrium ve Flat ofislerin her bölümünde farklı giriş, lobi ve güvenlik hizmeti sunulması ve gastro court alanı Sky Terrace’a doğrudan çıkan asansörlerin yer alması, burayı tercih edecek şirketlere konformu bir iş yaşamı vadediyor. TEM’e bakan cephede yer alan Sky Tem Office de yüksek tavanları ve konforlu çalışma alanları ile öne çıkıyor.