Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sunset İncek Lokasyon Avantajıyla Öne Çıkıyor

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş.

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, hem şehre yakın hem de sakin bir yaşam sunan ve İncek semtinin en revaçta olan bölgesinde yükselen İncek Sunset ile ilgili bilgi verdi.

İncek’te inşaatı bağlayan Sunset İncek projesinin Başkent’e yenilik getireceğinin vurgusunu yapan Ülkealan Yapı Endüstri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan “İnşaatı başlayan projemiz ile lokasyon olarak da fark yaratıyoruz. Öyle bir lokasyonda yer alıyoruz ki tüm manzaraya hâkimiz. İncek Bulvarı’ndan yukarıya doğru döndüğümüzde yeni gelişen ve gelişmeye de devam edecek olan bir lokasyon üzerinde yer alıyoruz.

Şehre olan yakınlığı ve İncek semtinin en revaçta olan bölgesinde yükselen İncek Sunset sunduğu yaşam alanları ile de fark yaratıyor. 2+1, 3+1+1,5+1+1 ve 6+1+1 seçenekleri ile farklı yaşam seçeneklerini aralayan projemiz, bütün daire sakinlerinin beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlanacak olan yeşil alanlar, çocuk parkı, fitness center, kapalı yüzme havuzu ve her ihtiyaca cevap verebilecek sosyal alanlar ile de fark yaratacak” ifadelerini kullandı.

Şehir Merkezinden Kaçış

Yaşanan yoğun şehir temposunun konut tercihlerine de yansıdığını anlatan Tolga Ülkealan, “İnsanlar artık şehir yaşantısından çok sıkıldı. Yaşam şartlarında yaşanan ve iş saatlerinde yaşanan farklılık, konut tercihlerine de yansıdı. Şehir merkezinin o gergin ve yoğun temposundan kaçmak isteyenler için yeni duraklar yeni yaşam alanları oldu.

Son zamanlarda bu durumun yansımalarını İstanbul’da olduğu kadar Ankara’da da görmeye başladık” dedi.

“Güvenlikli Yapılar Tercih Ediliyor”

Yaşam alanlarının bünyesinde sunduğu seçeneklerinde önemli olduğunu kaydeden Tolga Ülkealan “Otopark, gürültü, kirli hava sorunu gibi sebeplerden uzaklaşmak ve ev hayatının konforunu yaşamak isteyenlerin seçimi büyük arazilerde yükselen ve kaliteli