Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ÜÇ FARKLI PROJE İLE ŞEHRİN MERKEZİNDE KONFORLU YAŞAM İMKANI

Uluslararası mimari ödüllü projelerin markası Ege Yapı; Cer İstanbul, ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde sunduğu kampanya kapsamında 0,99 oran ve 120 ay vade avantajıyla şehrin merkezinde  ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Cer İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler, 18 ay ödeme olmadan yüzde 10 indirim fırsatından faydalanıyor. Tercihi ÇamlıYaka Konakları olanlar yüzde 15’lik indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimi fırsatından yararlanırken, Kordon İstanbul’da yaşamak isteyenler ise, 18 ay ödeme olmadan yüzde 15 indirim avantajına sahip oluyor.

LOKASYONU, AZ KATLI MİMARİSİ VE ÖZEL TASARIM PEYZAJ ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Ege Yapı, Emlak Konut güvencesi ile geliştirdiği Cer İstanbul projesinde banka kredisi kullanmak isteyenlere ise 0,99 oran, 120 ay vade imkanı sunuluyor. Tarihi Yarımada’da, Yedikule sahil hattında, karşısında Adalar, arkasında Yedikule Hisarı manzarası ile geliştirilen Cer İstanbul, bulunduğu lokasyon, az katlı mimarisi ve özel tasarım peyzaj alanları ile dikkat çekiyor. Proje içerisindeki 5 adet 150 yıllık tescilli yapılar restore edilirken, yeni inşa edilen 5 adet yapı ise, özgün bir mimari ile tasarlanıyor. Sadece 127 adet konutun tasarlandığı bölgesinin getiri potansiyeli en yüksek konut projesi olan Cer İstanbul’da; 1+1’den 6+1’e kadar farklı yaşam alanlarına sahip, rezidans daireler, loft ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks bir otel hizmeti verecek apart üniteler, restoranlar ve sosyal aktivite alanları bulunuyor.

YEŞİLLE İÇ İÇE BAHÇE KULLANIMLI VE TERASLI EVLER

İstanbul’un oksijeni en bol bölgesi  Çekmeköy’de  az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, 260 metrekareye varan bahçe kullanımlı ve teraslı evlerden oluşan ÇamlıYaka Konakları ise, üst segment markaların yer alacağı ticari ve sosyal alanları ile bulunduğu bölgede ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor. ÇamlıYaka Konakları’nda yüzde 15’lik indirime ek olarak yüzde 10’luk KDV indirimi ve 50 ay sıfır faiz imkanı ile ev sahibi olunabilir. Cadde mağazaları, cafe, restoran ve çok amaçlı spor alanları vb. sosyal alanların yer alacağı ÇamlıYaka Konakları özellikle üç köprü bağlantı yollarının kesişim noktasındaki lokasyonu ile bölgenin ulaşım açısından da en konforlu projeleri arasında yer alıyor.

YATAY MİMARİYE UYGUN YAŞAM ALANI

Ege Yapı, İstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Cendere Vadisi’nde geliştirdiği ve ilk etap satışlarını tamamlandığı Kordon İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere, 18 ay ödeme olmadan yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor. Banka kredisi kullanmak isteyenlere ise, 0,99 oran ile 120 ay vade fırsatı veriliyor. İkinci kez bölgesinin getiri potansiyeli en yüksek konut projesi olarak değerlendirilen Kordon İstanbul, yeşil alanlarının çokluğu, ulaşım olanaklarının çeşitliliği ve yatay mimariye uygun yeni yaşam projeleri ile oturumcusuna ayrıcalıklı bir yaşam, yatırımcısına ise büyük bir kazanç vadediyor.

YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRAN AKTİVİTE ALANLARI

Projede, 1+0’dan 4+1’e farklı seçeneklerdeki konutların yanı sıra cadde mağazaları da yer alıyor. Farklı konseptlerdeki bahçeleri, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları, açıkhava yaz sineması dışında, Kordon Life Club bünyesinde bulunan lounge alanı, sanat atölyeleri, özel sinema odası, kapalı yüzme havuzu ve misafir odası gibi hayatı kolaylaştıracak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini artırıyor. Kordon İstanbul, sosyal imkânları dışında yakın çevresindeki üniversiteler, eğitim kurumları, ticari alanlar, hastaneler ve çevresinde faaliyet gösteren lüks alışveriş merkezlerine yakınlığı ile gerçek anlamda İstanbul’un kalbinde yaşama ayrıcalığı sunuyor.