Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ZAMANSIZ TASARIM DİLİNİ YANSITAN, BAHÇELİ VE TERASLI REZİDANSLAR

Uluslararası otel zinciri Marriott grubunun The Luxury Collection markası ve Büyükhanlı Kardeşler grubunun inşaat kalitesiyle hayata geçirilen Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences projesi; denize sıfır, kendine ait plajlı, bahçeli ve teraslı rezidansları ile kişiye özel yaşama fırsatı sunuyor.

Birbirinden farklı özelliklere sahip evler Caresse Bodrum içerisinde Bitez koyunun en özel noktasında hayat buluyor. Caresse The Residences-Bodrum, 1+1 120 metrekareden 5+2 480 metrekareye kadar bahçeli ve teraslı 7 farklı tip 64 rezidansı içeriyor.

SADE, ŞIK VE EKLEKTİK DETAYLAR

Uluslararası otel, lüks rezidans ve villa projeleri ile dikkat çeken Vizon Design kurucusu İç Mimar Onur Özgül tarafından tasarlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum rezidansları sade, şık ve eklektik detayları ile zamansız bir tasarım dilini yansıtıyor. Kişiye özel yaşam fırsatı sunan proje, denize sıfır, kendine ait plajlı, bahçeli ve teraslı rezidansları ile öne çıkıyor.

BAHÇELİ VE TERASLI 7 FARKLI TİP 64 REZİDANS

Caresse The Residences-Bodrum’un tasarım dilindeki özgür ve organik yapısı ve birbirinin içine geçen detayları, lüks ve göz alıcı Bodrum manzarası ile buluşuyor. Caresse The Residences-Bodrum’da, 1+1 120 metrekareden 5+2 480 metrekareye kadar bahçeli ve teraslı 7 farklı tip 64 rezidans yer alıyor.

Rezidansların odalarına ilave olarak binaların dış kısımlarında, Junior Suit ve One Bedroom Suit değerlerinde ayrı bir yaşam alanı sunulan bağımsız misafirhaneler de bulunuyor.

HUZURLU VE KARAKTER SAHİBİ TASARIMLAR

İç Mimar Onur Özgül, Caresse Bodrum rezidanslarında tercih ettiği samimiyet ile kucaklayan renkleri, huzurlu ve karakter sahibi tasarımlarının ilhamına, dünyanın dört bir yanına yaptığı gezi ve iş seyahatlerini harmanlayıp birleştirerek hayat verdiğini belirtiyor.

Caresse The Residences-Bodrum ev sahipleri, tüm otel concierge hizmetlerinden faydalanmanın yanı sıra Caresse Bodrum’un Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek geçtiğimiz günlerde açtığı ve Bodrum’a şimdiden yemekleri, ambiyansı ve müzikleri ile imza atan Buddha-Bar Beach’in de öncelikli listesinde yer alıyor.