Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Abc Uluslararası Taşımacılık Daf Ve Tırsan ile yeni pazarlarda büyüyecek

TIRSAN bayisi DAF-TIRSAN Otomotiv’in gerçekleştirdiği satışın teslimat törenine TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, ABC Uluslararası Taşımacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Bilen ve DAF-TIRSAN Otomotiv Filo Satış Yöneticisi Ertuğrul Erkoç katıldı.


DAF VE TIRSAN KOMBİNASYONU YÜKSEK PERFORMANSI GARANTİLER
TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu törende yaptığı konuşmada ABC Uluslararası Taşımacılık ile uzun yıllardır devam eden işbirliğinin devam etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Nuhoğlu ‘DAF çekici ve TIRSAN treyler kombinasyonu yakıt sarfiyatında sağladığı tasarruf, her yol ve yük şartında değişmeyen yüksek performans seviyesi ile müşterilerimizin memnuniyetini arttırmakta ve tekrar alım yapmalarını sağlamaktadır’ dedi.

ASTRONİC ŞANZIMAN %5 YAKIT TASARRUFU SAĞLAR     

ABC Uluslararası Taşımacılığın satın aldığı 50 adet DAF çekicinin ZF ASTronic (otomatik) şanzımanlı olduğunu belirten Nuhoğlu ‘ZF ASTronic şanzıman, DAF motorunun sürüş ve frenleme performansını en üst seviyelere çıkartan özel yazılımı ile kullanım hatalarını bertaraf ederek manuel şanzımanlı araca göre %5 yakıt ekonomisi sağlamaktadır. Debriyaj balatası ömrünü iki katı artırmaktadır ve 80 kg’lık ağırlık avantajı sunmaktadır’ dedi. Çetin Nuhoğlu otomatik şanzıman sayesinde %5 yakıt tasarruf elde edildiğini vurguladı.   

ERGÜN BİLEN ‘DAF VE TIRSAN ARAÇLARI İLE HEDEFLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ’
ABC Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Bilen, gelişen ve yoğun rekabetin yaşandığı pazarda yeni yatırımlarla büyümeye devam ettiklerini belirtti. Bilen ‘Avrupa’da ve Ortadoğu pazarında pazar payımızı arttırmak amacıyla yaptığımız yeni araç alımlarımız ile hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz. 2014 hedefimiz olan Avrupa, İran ve Irak’ta büyümek, yeni yatırımımız olan DAF ve TIRSAN araçlarımız sayesinde gerçekleşecektir’ dedi.

ABC Grup bünyesinde bulunan üç firmalarında yeni alımlarla beraber toplam 320 araca sahip olduklarını belirten Ergün Bilen ‘TIRSAN’ın yurtiçinde ve yurtdışında geniş servis ağı sayesinde her yerde güvenle hizmet alabildiğimiz satış sonrası hizmetler ağına güveniyoruz. DAF-TIRSAN Otomotiv’in servis hizmet kalitesi ve çözüm odaklı yaklaşımları nedeniyle işbirliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum’ dedi.

YENİ NESİL BRANDALI MAKSİMA PLUS’IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ
K-FİX

Yeni Nesil Brandalı Maksima Plus, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için toplam 236 noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan ve televre üzerinde yer alan K-fix Yük Sabitleme Sistemine sahiptir.

K-fix ile yük; özel geliştirilmiş televre tasarımı ve modüler aksesuarları ile sabitlenerek en güvenli şeklide taşınır. Her bir K-fix deliği 2,5ton yük bağlama kapasitesine sahiptir. Kolay uygulanan K-fix aksesuarları yükleme operasyonunun kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

10 YIL PASLANMAZLIK
Şasi ve tüm kaynaklı komponentler son teknoloji çinko-fosfat kataforez (KTL) kaplama ile 10 yıl paslanmazlık garantilidir.

DAF FT XF 105.460 OPTİMİZER’IN (ZF ASTRONİC ŞANZIMANLI) ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ
• 460hp, 12,9lt, sıralı 6 silindirli EURO5 MX motor
• ZF 12AS2330 AS Tronic, 12 vitesli tam otomatik ve tiptronik kullanımlı şanzıman
• Diferansiyel oranı: 2,69 (Seri tip; 1.230 dev dak’da 85 km/h)
• MX-Motor Freni (2.100 dev/dak’da 320kW)
• 315/70 R 22,5 ölçüsünde Michelin lastikler
• Hava süspansiyonlu şoför ve muavin koltuğu
• Geliştirilmiş yol bilgisayarı (Yakıt sarfiyatı analizi)
• 850lt+430lt alüminyum yakıt tankı