Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyo tasarımları için yeni armatür serileri

Bazı armatürler belli bir yaşam tarzı için oluşturulurken, birçoğu da genel tasarım çeşitliliği ile uyumlu olması açısından evrensel tasarım çizgisinde tasarlanıyor. 2013 yılında prestijli tasarım stüdyosu Molldesign tarafından iki yeni kapsamlı armatür serisi tasarlandı: Modern ve evrensel tasarımı ile Just ve zamansız zarif tasarımı ile LaFleur Classique…

JUST
ÇOK YÖNLÜ MODERN İÇ MEKÂNLAR İÇİN DOĞRUSAL TASARIM

Geometrik tasarımı düz çizgiler ile birleştiren,  dik ve yumuşak açılı yeni musluk serisi JUST duygusal stilde modern oda tasarımları için mükemmeldir. İnce ve dik açı ile yerleştirilmiş musluk ağzı, girintisiz kesime sahip kolu ve yuvarlak hatlı gövdesi ile minimalist doğruluk ve hassas tasarım dili arasında bir denge oluşturuyor.

KOMBİNASYON ÇEŞİTLİLİĞİ VE DEĞERLİ MALZEMELER
JUST çeşitli farklı lavabolar ile kombine edilebiliyor. Lavabo dikdörtgen veya yuvarlak, oval hatta asimetrik olsa bile Just’ın doğrusal tasarımı mükemmel bir uyum sağlıyor ve banyo tasarımına kişisel bir dokunuş katıyor. Musluk montajı genel estetik ile uyum sağlarken, modern ve tanıdık bir izlenim bırakıyor. Özel bir bakır-çinko alaşımından üretilen ve kurşun içermeyen musluk parçaları temizlenmeye karşı dayanıklı olmasının yanında, bu alaşım sayesinde suya kurşun karışmasını da önlüyor.

Yüksek kaliteli krom kaplama, çizilmeye karşı dayanıklı ve kolay temizlenebilir olması sayesinde uzun yıllar boyunca parlak yüzeyini koruyor. Sorunsuz şekilde entegre edilen perlatör ise dakikada maksimum 7 litrelik akış hızı ile su tasarrufu sağlıyor.

JUST, lavabo, duş ve küvet için farklı sürümleri ile tam bir banyo serisi olarak tasarlandı. Koleksiyon ayrıca havluluk, raf, sabunluk ve tuvalet fırça seti gibi geniş bir aksesuar seçeneğine de sahip…

LAFLEUR CLASSIQUE
ZAMANSIZ ZARAFET VE ASİL HİSLER

Başarılı musluk serisi LaFleur, klasik çapraz tasarımlı musluk başlığı ile genişliyor. LaFleur Classique geleneksel çapraz başlık tasarımına getirdiği çağdaş yorum ile geçmişte kalmış büyük banyo kültürüne ait anıları canlandırıyor. Klasik form üzerine kurgulanan çizgiler ile tasarım nostaljik olmadan zamansız şıklık vaat ediyor. Böylece modern estetik geleneksel zarafet ile birleşiyor.

YUMUŞAK HATLARI VE DENGELİ ORANLAR
Tüm LaFleur koleksiyonu gibi, LaFleur Classique de doğal bir aura ve tanıdık, yumuşak hatlar ile karakterize ediliyor. Yumuşak geçişler ve dengeli oranlar musluk tasarımına duygusal, neredeyse kadınsı bir görünüm veriyor.

LaFleur Classique  su kullanımını azaltmayı sağlayan perlatöre sahip bir dizi musluk parçası da içeriyor. Küvet ve duş için başka alternatifleri de bulunuyor. Yeni armatürler var olan LaFleur aksesuarları ile birleştirilebiliyor.

KİŞİSEL BİR TARZ İÇİN BİREYSEL KULP TASARIMLARI
Altı farklı kulp tasarımı ile LaFleur kişisel banyo tasarımı için birçok farklı seçenek sunuyor. Çapraz tasarımlı başlık dışında kristal, porselen ve parlak- Swarovski kristalinden topuz başlıkları da mevcut… Tüm musluk parçaları krom şampanya, paladyum ve altın gibi değerli elementler içeren modern altın kaplama olarak sunuluyor.