Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

A Plus Ofis Projesi ön Satışa çıktı: Nidakule Ataşehir

Özellikle ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu, Finans Merkezi’nde konumlandırdığı A Plus ofis projesi Nidakule Ataşehir’i ön satışa çıkardı. Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen iş merkezi bölgesinde konumlandırılan Nidakule Ataşehir, TOKİ ve Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçiriliyor.

Finans ve yaşam merkezi Ataşehir’de ofis sahiplerine yüksek karlı bir yatırım avantajı sağlayacak projenin ilk fazı olan, 30 katlı bir kule ve 4 katlı yatay ofislerden oluşuyor. Toplamda 148 bin 587 metrekare inşaat alanına sahip proje; ofis çalışanlarının temel ihtiyaçları ve güvenliği dikkate alınarak geliştirilen akıllı bina teknolojisi ve sosyal yaşam alanları ile dikkat çekiyor. Ofis projelerinde çevreye duyarlı ve insan odaklı detaylara öncelik veren Tahincioğlu, Nidakule Ataşehir projesinde de ofis çalışanlarına sosyal alanlarda maksimum verimlilik sunmayı hedefliyor. Teknolojik ve uluslararası standartlara uygun ofislerin yanı sıra yoğun peyzaj çalışmalarının gerçekleştirileceği proje çevre dostu yapılara verilen LEED Sertifikası kriterlerine uygun olarak hayata geçirilecek.