Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyolara renkli alternatifler

[kutusag=4044]Genelde siyah, beyaz ya da koyu renklerin hâkimiyetindeki banyo armatür ve aksesuarlarıyla banyolar artık daha renkli bir hal aldı.

Penta’nın son dönemde yoğun bir ilgi ile karşılanan yenilikçi Penta Colors serisi mavi, sarı, kırmızı, yeşil, turuncu, pembe gibi değişik renk seçenekleri ve değiştirilebilen modülleriyle hayatın tüm renklerini banyolara getiriyor.
Değişik renk alternatifleri ile el duşu, duş hor- tumu ya da tepe duşun renklerini değiştirerek her gün ayrı bir kombin yapılabilen, banyonun renklerini her gün değiştirilen bu seri ile ilgili Penta Yönetim Kurulu Başkanı Salih Ay- dın şunları söyledi: “Esnek çalışma şartları ve saatlerinden dolayı evde geçirilen zaman dilimi arttı. Banyolar artık sadece suyla buluşma mekânı olmaktan çıktı; sağlık ve SPA alanı haline geldi.”

Penta’nın banyo ve mutfaklara keyif ve renk getirdiğini vurgulayan Aydın, “Ürün gamımızda armatür, musluk, duş sistemleri, banyo aksesuarları yer alıyor. Bu ürünlerde inovatif ve fonksiyonel tasarımlar sunuyoruz. Tasarım tescilline sahip olduğumuz ürün sayımız 100’ün üzerinde. Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği Penta Colors serimizle banyolar daha renkli, cıvıl cıvıl. Yorgun argın eve gelip banyoya girdiğinde, insanlar renklerin verdiği pozitif enerji ve suyun dinlendiriciliği ile günün tüm stresinden arınıyorlar. Günümüzde her banyo artık bir SPA merkezi haline geldi. Bu veriler ve talepler doğrultusunda Penta Colors serisini müşterilerimizin beğenisine sunduk, yoğun bir ilgiyle de karşılaştık” diyerek sözlerini noktaladı.