Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bir mutfak, bin duygu

Seçimlerini daima kendi markalarıyla özdeşleşen imzalardan yana yapan ve ünlülerin tercihi olan Valcucine, hem mutfak sistemleri hem de yaşam alanı çözümleriyle dünya starlarının liste başı konumunda. Nicole Kidman’dan Justin Timberlake’e kadar pek çok ünlü Valcucine’nin estetiği ve pozitif enerjiyi buluşturduğu mutfakları kullanıyor, tercih ediyor ve evlerinde misafirlerini Valcucine mutfaklarında ağırlıyor.
Alessandro Mendini, Gabriele Centazzo gibi tasarımcılara çalışan Valcucine, İtalyan dekorasyon endüstrisinin geleneksel işçilik kalitesini lüksist yaşamın gereksinmeleriyle yoğuruyor. Konseptler dahilinde tasarlanan Valcucine ortaya daima seçkin ve VIP statüsünde tasarımlar ortaya koyarak kullanıcının hem fonksiyon hem sadelik hem de lüks beklentisini gerçek anlamda birleştiriyor, ferah ve aydınlık ev atmosferleri hazırlıyor.