Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğal ahşabın büyüsü ve yüksek güvenlik

Yenilikçi tasarımlarıyla evinize değer katan Sur Çelik Kapı, Dooroti ile geleneksel İtalyan ceviz renginin sıcaklığını kapınıza taşıyor. Tasarım ve güvenliğin bir arada sunulduğu Dooroti ile tarzınızı kapınıza yansıtma imkanı sunuyor.

Güvenliğin tasarımı ile evleri koruma altına alan Sur Çelik Kapı, Dooroti için özel olarak tasarlanan 3 boyutlu kapı kolu ile fark yaratıyor. Alışılagelmişin dışında kapı tasarımıyla birebir bütünleşen kol ile şık görünümün yanı sıra fonksiyonellik dikkat çekiyor.

Dooroti modelinde doğal modern görünümü eşit yatay çizgilerle hareketlilik kazanırken İtalyan ceviz renge sahip ahşap kısımları ile sade bir görünüm elde ediliyor. Doğal tasarımı ve güvenlik özellikleriyle etkili bir duruş sergileyen Dooroti, evinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz zamansız tasarımıyla fark yaratıyor. Dooroti serisinde 14’lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. 

Yenilikçi malzeme kullanımı ve tasarımları ile çelik kapı sektöründe fark yaratan Sur Çelik Kapı, güvenlik özellikleriyle dünyada öncü durumda. EN 1627 test sonuçlarına göre dünyanın en güvenli çelik kapısı ünvanına sahip Sur Çelik Kapı hırsızlığa karşı verdiği garanti ile dikkat çekiyor.