Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Elbi partnerleri “büyümeye devam” dedi

Elektrik sektörünün öncü markalarından ELBİ Elektrik, geleneksel hale getirdiği partner toplantılarının 7’ncisini düzenledi. Türkiye genelindeki tüm partnerlerini bir araya getiren ELBİ Elektrik, 19 – 21 Şubat tarihlerinde Kıbrıs Girne Cratos Otel’de gerçekleştirilen toplantıda 2014 yılı hedeflerini partnerleri ile paylaştı. Karşılıklı bildirimlerin yapıldığı toplantıda ELBİ’nin partnerleri de hedef ve beklentilerini ELBİ yöneticilerine aktarma şansı buldu.

ABB Grup şirketi olarak ELBİ’nin başarılarına yenilerini ekleyeceğinden emin olduğunu söyleyen ABB Alçak Gerilim Ürünleri Orta Avrupa Bölüm Yöneticisi, Kablolama Aksesuarları İş Birimi Yöneticisi Hans Georg Krabbe, “ELBİ’nin partnerleri ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. ELBİ’nin başarılarla dolu geçmişi ve yükselen büyüme grafiğinin önümüzdeki dönemde de ivmesini arttıracağına inanıyoruz” dedi.

ELBİ’nin elektrik sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimini ABB’nin gücü ile birleştirdiğine değinen ELBİ Elektrik CEO’su Alp Alptugay ise, “Yeni ve beraberinde başarıları getireceğine inandığımız bir süreçten geçiyoruz. ABB satın alması ELBİ’nin gücüne güç katacaktır” diye konuştu.

Partnerlerin de ELBİ’nin büyümesinden memnuniyet duyduğunu belirttiği toplantıda, ELBİ’nin başlattığı partner programının faydalarına da vurgu yaparak büyümeye devam mesajı verildi. Partnerlerine ELBİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmanın yanı sıra birlikte keyifli vakit geçirmeyi de amaçlayan ELBİ Elektrik, toplantı süresince partnerleri için çeşitli etkinliklere de imza attı.  Gündüz saatlerinde ünlü kum sanatçısı Veysel Çelikdemir’in ELBİ için tasarladığı özel şovunu izleyen partnerler, gala yemeğinde ise ünlü oyuncu Serhat Kılıç’ın sunumu ile eğlenceli bir gece yaşadı.   

Hem Türkiye genelinde hem de bölgesel olarak büyüme gösteren ve cirosal olarak ilk 3 sırada yer alan partnerlere Serhat Kılıç sunuculuğunda plaketleri verildi.