Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Stildoor Avrupa ve Ortadoğu’da tercih edilen marka olmayı hedefliyor

Bir ürünün uzun yıllar boyunca dayanması kullanılan malzemenin kalitesine bağlıdır. Söz konusu olan yaşam alanlarının emanet edildiği çelik kapılar ise, malzemenin kalitesi özel bir önem taşıyor. Stildoor, bu gerçekten yola çıkarak en kaliteli malzemeyi kullanarak, güvenlik konusunda üst düzey ürünler sunuyor.

Stildoor her türlü darbeye dayanabilecek, benzersiz bir sağlamlık sunmak için 78 mm ve 88 mm arasında değişen gövde kalınlığında üretim yapıyor. Bu çelik kapıların gerçek anlamda etkili olabilmeleri için de, Ereğli Demir Çelik ürünü 1110 kalite ST-37 normlarında A-1 kalite malzeme kullanıyor. Estetik bir tasarımla şekillendirilmiş ahşap kaplamanın içinde yer alan bu gövdenin duruşu ve kalitesi, konunun uzmanı olmayan son kullanıcı tarafından bile hemen fark ediliyor.

Stildoor’un bağlı olduğu kalite politikasının bir başka göstergesi de 6 mm kalınlığında çelik aparatla muhafaza altına alınmış kapı merkezi kilidi olarak karşımıza çıkıyor. 1,5 mm kalınlığındaki kapı sereninin içine yerleştirilen bu kilit, 4 mm kalınlığında çelikten bükülmüş özel kilit koruma aparatı ve 1 mm paslanmaz çelik tarafından korunuyor.

Yaşanılan mekânları güzelleştirme ve güvenilir kılma görevinin bilinciyle, üretim felsefesini standartların üzerinde bir estetik ve güvenlik anlayışı üzerine kuran Stildoor, 5 bin m2 lik kapalı alanda ürettiği çelik kapıları, bugüne kadar özel kalitede ürünler arayan 110 bin müşterisine ulaştırmayı başardı.

Özsitil bünyesinde faaliyet gösteren Stildoor, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu’da da tercih edilen marka olma yolundaki ilerleyişini, yüksek kalitedeki malzemeleri ileri teknolojiyle işleyerek sürdürüyor. Yüksek kaliteli çeliği ve ahşabın doğallığıyla birleştiren marka,  aynı zamanda yenilikçi güvenlik önlemleri geliştirmeye ve müşterilerine özel tasarım seçenekleri sunmaya devam ediyor.

Stildoor, çelik kapı, yangın kapısı, bina (blok) giriş kapısı, villa kapısı, şaft kapağı, bina giriş dekorasyonu alanlarında modern tasarımlara ve üretime attığı imzaları, satış sonrası servisi, hizmet ve işçilik kalitesiyle de perçinleyip, sektörün öncü markalarından birisi olmayı sürdürmeyi amaçlıyor.