Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yerli üretim LED paneller

Günümüzde sadece reklam sektöründe değil alışveriş merkezlerinden okullara, hastanelerden ofislere kadar hayatın hemen hemen her alanında kullanılan LED Paneller, artık bir Türk firması tarafından tamamen Türk mühendislerinin geliştirdiği teknolojilerle Türkiye’de üretiliyor.

Aydınlatma sektörüne 1997 yılında giren TLT Panel, yüzde 70’e varan enerji tasarrufunun yanı sıra, homojen ışık sayesinde estetik görünüm sağlayan LED Panelleri kendi patenti ile üretiyor.

LED Panellerin ince, hafif, her bölgesinde eşit ışık gücü, istenilen her modelde ve her ebatta üretilme avantajı, renk seçenekleri mimarlara aydınlatma tasarımlarında büyük kolaylıklar sağlıyor. Günümüzün en verimli yapay ışık kaynağı olarak hayatımızda yerini alan LED çevreci olması, sağladığı enerji tasarrufu ve uzun ömürlü olması gibi özellikleri ile de dikkat çekiyor.