Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Axis İstanbul Ofis ve AVM: Şehrin merkezinde geleceğin ofisleri

Axis İstanbul alışveriş merkezi ve ofis projesi 195 A plus lüks ofis ve 60 bin m² kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinden oluşuyor. İnşaat çalışmalarının başladığı projenin 2016 yılın ikinci yarısında tamamlanması hedefleniyor.

İstanbul’un önemli ticaret bölgesinin kalbi Edirnekapı’da hayata geçecek olan Axis İstanbul Haliç ve şehir manzaralı A plus ofislerden oluşuyor. Axis İstanbul , Vatan Caddesinde yer alan Anıt Mezarı karşısında paha biçilmez bir lokasyonda konumlanıyor.

Ön girişinde Bayrampaşa Metro İstasyonu, arka girişinde ise Demirkapı Metro İstasyonu yer alıyor. Ayrıca Metrobüse sadece 600 metre uzaklıkta konumlanıyor. Bu merkezi lokasyonu sayesinde Atatürk Hava Limanı, Taksim – Mecidiyeköy – Levent, Aksaray – Yenikapı – Sultanahmet – Sirkeci, Üsküdar – Kadıköy – Kartal gibi şehrin merkezi noktalarına modern metro hatları ile dakikalar içinde ulaşmak mümkün.

ALIŞVERİŞ, SAĞLIKLI YAŞAM, EĞLENCE VE MODERN MİMARİSİ İLE GELECEĞİN OFİSLERİ
Axis İstanbul sadece bir alışveriş ve ofis projesi değil, müşterilerin yaşam kalitesini yükseltecek görsel, sosyal ve kültürel donanımları bir arada sunan eşsiz bir yaşam alanı sunmaktadır. Haliç ve şehir manzaralı A plus lüks ofislerde, geniş resepsiyon alanı, concierge ve vale hizmetlerinin yanı sıra toplantı odaları, print center, teknoloji odaları, arşiv odaları, kargo posta dağıtım odası, yeni nesil sessiz çalışma odaları, çok amaçlı salonları ile modern çalışma hayatının tüm gereksinimlerini bir arada sunuluyor.

Her türlü günlük ihtiyacın karşılanacağı mağazalar, günün stresinin atılabileceği spor merkezi, çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için oyun alanları, sosyal ihtiyaçlara cevap veren üst düzey sinema salonları, kat bahçeleri, restoran ve kafeleri  ve zengin marka yelpazesiyle tüm ihtiyaçları karşılayan çok amaçlı bir yaşam kompleksi olarak dizayn edildi.