Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bina otomasyonuna sofistike bir dokunuş

Schüco’nun güvenliği, estetiği ve pratikliği göz önünde bulundurarak tasarladığı Kapı Kontrol Sistemi DCS, kapı yönetiminde yepyeni standartları belirliyor. Schüco, iki prestijli tasarım ödülü (IF Product Design Awards 2012 – GOLD ve RedDot Design Award – Best of 2012) almış olan bu sistemi kullanıcılarına üç seçenekle sunuyor. Kapı kontrolü isteğe bağlı olarak; kart okuyucu, klavye veya biyometrik sistemlerle sağlanıyor. Bu üç sistemde de güvenlik üst düzey bir anlayışla göz önünde bulunduruluyor.

Güvenlik için estetikten ve güzellikten ödün vermeyen tasarımlarıyla tanınan Schüco, aynı bakış açısını kapı kontrol sistemlerinde de sürdürüyor. Ön görünümü uyumlu bir şekilde kapının genel yapısıyla bütünleşen sistemin siyah görünümlü cam yüzeyi, tasarıma bütünsellik ve asalet katıyor.

Schüco Kapı Kontrol Sistemi DCS, bireysel bileşenlerin en kısa sürede, kolaylıkla monte edilmesine olanak veren yenilikçi bir montaj konseptine sahip. Yüksek derecede sistem modülerliği sunan Schüco DCS, dolgu elemanlarında aynı modül ölçüleri ve değişken uzunlukları mümkün olan en büyük bireysel tasarım özgürlüğünü de kullanıcılarına sağlıyor. Yeni yapı veya renovasyon projesi; farklı profil geometrileri sayesinde Schüco DCS her iki tip için de kullanılabiliyor.

Schüco Kapı Kontrol Sistemi DCS, işlevsel olarak üç ürün ailesine ayrılıyor. Giriş kontrolü Schüco tarafından sunulan kart okuyucu, klavye ya da biyometrik olanaklarla sağlanıyor. Kapı iletişim sistemi sayesinde sesli ya da görüntülü bir şekilde yapıya girmek isteyen kişiler kontrol edilebiliyor. Ve DCS ürün ailesinin son üyesi olan acil çıkış güvenliği, istenmeyen olası bir durumda pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Schüco, kontrollü giriş alanında lüks evler ve büyük projeler için farklı sistem çözümleri de sunuyor.