Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Megaman

Kuruluş: 1994
Şirket: MEGAMAN
Şatış Ağı:  90 ülkede yerel distribütörler.
Türkiye Distribütörü:   Duyulmuş A.Ş.
Motto: Enerji Tasarruflu Aydınlatma
Tüketicilere benzersiz tasarımlar ve yenilikçi teknolojiyle, en iyi aydınlatma çözümünü sunmak.

DÜNYANIN GÜVENDİĞİ, YENİLİKÇİ AYDINLATMA UZMANI
MEGAMAN dünyanın en önemli kompakt floresan lamba ve LED ampul üreticilerinden biri ve son yirmi yılın tasarım ve teknoloji alanında en yenilikçi ampul ve armatür üreticisi… Sürekli olarak akkor ve halojen uygulamaları değiştirmek düşüncesi ile başarıya şartlanan firma, tüketicilere benzersiz tasarımlar ve yenilikçi teknolojiyle, en iyi aydınlatma çözümünü sunarak onlara rahatlık ve huzur sağlamayı hedefliyor.

400’ün üzerinde ürünün varlığı ve her yıl oluşturulan çeşitli yeni buluşla, Enerji tasarruflu ampul tasarımı ve teknolojilerinin her ikisinde de devrim yaratmaya kendini adayan MEGAMAN eşsiz, yeni, estetik, güvenli, dayanıklı, işlevsel, uygulanabilir, uzun ömürlü, verimli ve çevre dostu olan maharetli ürünler MEGAMAN’ı diğerlerinden ayıran en can alıcı yönler…

YENİ NESİL AYDINLATMA
Teknolojik gelişmeler, bilinçli tüketici eğilimleri ve enerji fiyatlarında yaşanan aşırı yükselişlerin bir sonucu olarak enerji tasarrufu artık aydınlatmanın en önemli konusu haline geldi. Son 20 yıldır, özellikle ev kullanımında, akkor ampullerin hızlı bir şekilde tasarruflu ampuller ile değiştirildi.
Şimdi aynı değişimin LED ampullerle yapıldığı görülüyor. LED’lerin altyapısının elektronik tabanlı olması, otomasyonla entegre bir sektör olan aydınlatmanın çok daha geniş bir alana yayılmasına sebep oluyor.

YÜKSEK VERİMLİ LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ
Hem ev tipi kullanım hem de profesyonel kullanım için gerekli aydınlatma çeşitlerini tüketiciye sunan MEGAMAN’ın tüm ürün gamı enerji tasarruflu ve çevreci özellikler taşıyor. Klasik LED ampullerde kullanılan mercek yerine, reflektör konseptini kullanan eşsiz ürünlerle önemli bir pazar başarısı yakalayan markanın profesyonel serisi şu anda sektörün en verimli ve en kaliteli aydınlatmasını sağlıyor. Ekonomi serisi ise %80’i aşan enerji tasarrufu ve uygun fiyatlarıyla ev ve ticari kullanımlar için mükemmel bir yeni nesil aydınlatma seçeneği sunuyor. ZENIA markasıyla armatür konusuna ciddi yatırım yapan MEGAMAN, 2013 senesinde armatür satışlarında %300’ün üzerinde bir artış sağladı.
ESTETİK VE TASARIM TEKNOLOJİYLE BİRLEŞİNCE
Klasik akkor ampullerin ışığına çok benzer bir aydınlatma sunan yeni INCANDA serisi ile dekoratif aydınlatmanın hedeflendiği alanlarda konforlu ve estetik aydınlatma sağlanıyor. Enerji tasarruflu ampullerin ışık kalitesinden şikayet eden ama enerji tasarrufundan da vazgeçmeyen tüketiciler için yeni alternatifler sunan markanın son yeniliği ise akıllı telefonlarının bluethooth özelliği ile uyumlu çalışan INGENIUM Smart Aydınlatma Teknololojisine sahip ampulleri.

Bu yeni teknoloji sayesinde artık oturduğunuz yerden ışığı açmak-kapatmak, ışık şiddetini ayarlamak ve farklı aydınlatma senaryoları yapabilmek  mümkün oluyor.

TİCARİ ALANLARA PROFESYONEL DESTEK
MEGAMAN’ın yeni geliştirdiği TECOH® LED modülleri sayesinde genel aydınlatmada LED teknolojisi kullanmak çok daha akılcı ve güvenli bir hale geliyor. Mevcut aydınlatma armatürlerine dahi basit bir şekilde uyarlanabilen ve kullanıma hazır bir çözüm olan MEGAMAN’ın TECOH ürün grubu aynı zamanda armatür üreticileri de için de heyecan verici bir yenilik. Özellikle halojen ve kompakt floresan lambalara uygun bir LED alternatifi sunmak için geliştirilmiş bu yeni nesil LED modüller, ileride ampul değişikliğinin gerekeceği durumlarda güvenli bir aydınlatma seçeneği.

Hong Kong Uluslararası Aydınlatma Fuarında ışık kaynağı sınıfında en iyi ürün ödülüne layık görülen  24W TECOH® MHx LED modülü iç tasarım süreci sırasında titiz bir iş çıkarmak isteyen ticari müşterilere daha güvenilir ve daha dayanıklı bir aydınlatma çözümü sunuyor.

Ayrıca, yeni nesil güçlü ve verimli Rdx LED modüller ise, mağaza aydınlatmasında kullanılan 70W metal ampullerin ışık gücüne eşdeğer aydınlatmayı daha az enerji tüketerek, çok daha az ısı üreterek ve daha uzun kullanım ömrü sunarak sağlıyor.