Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Modern mimarinin banyo yansıması

Geberit, banyolar için geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle fonksiyonel çözümler sunmaya devam ediyor. Geberit, zarif tasarım kolay montajı bir araya getiren sistemiyle geleneksel duş sistemlerine yeni bir alternatif sunuyor, duvar süzgeci ile hemzemin duşları yeniden tanımlıyor. Geberit duvar süzgeci, gideri zeminden duvara taşıyor, böylece hemzemin duşlar için şık bir görünüm sağlarken, kolay ve güvenli bağlantı imkanı sunuyor.

Geberit duvar süzgeci tüm standart duvar ve zemin yapılarına uyarlanabiliyor. Parlak krom, paslanmaz çelik, beyaz ve duvar ile aynı materyalden kaplanabilen özel kapak çeşitleri ile banyo tasarımlarında şık bir görünüm oluşturuyor. Kolaylıkla çıkarılabilen saç gideri sayesinde temizlenebilen duvar süzgeci şık tasarımının yanı sıra rahat bir kullanım sunuyor.

Farklı inşaat koşullarında test edilen Geberit duvar süzgeci sistemleri yangından koruma ve akustik izolasyon bakımından da kapsamlı güvenlik sağlıyor. Modern görünümü ve fonksiyonel kullanımıyla ev dekorasyonuna önem verenlerin tercihi Geberit, duvar süzgeciyle banyolarınızda şık bir görünüm sunuyor.