Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yönetimi kolay acil aydınlatma sistemi

Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, binaların tüm kullanım ömrü boyunca acil aydınlatma sistemlerinin bakım ihtiyaçlarının düzenli olarak karşılanması ve bina verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan Dardo Plus™ çözümünü piyasaya sürdü.

Dardo Plus çözümü, binaların acil aydınlatma sistemlerini otomatik olarak test edilmesine,  sorunun anında tespit edilmesine yardımcı olurken, yazıcı modülü sayesinde kontrol raporlarını anında bastırıp arşivlemeye de olanak sağlıyor.

Dardo Plus, binaların acil aydınlatma sistemlerinde eksiksiz bir çözüm sunarken; kontrol ünitesi, yazıcı/haberleşme modülü, yazılım ve adresleme test cihazı ile verimliliği azalan maliyetle bir araya getiriyor.