Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Agat taşının enerjisi mekanlara taşındı

Seramiksan, doğal dokuları yüzeylere taşıyarak gerçeklik hissini güçlendiriyor. Agat taşından ilham alınarak tasarlanan Amazon serisi, taşın canlılık veren enerjisiyle hayat buluyor. Doğanın ihtişamını toprağın özüyle buluştuğu Amazon serisi mavi, flora ve beyaz renk seçenekleriyle renklerin coşkusunu mekanlara yansıtıyor.

Agat taşının içindeki renk geçişleri Seramiksan tasarım ve teknoloji farkıyla Amazon serisinde buluştu. Tıpkı agat taşında olduğu gibi su yüzeyindeki dalgalara benzer mermer efektleri ile Amazon serisi mekanlara hareketlilik ve derinlik kazandırıyor. Derz aralıklarını minimum seviyeye indiren rektifiye özelliği ile Amazon serisi yaşam alanlarında kusursuz bir görünüm oluşturuyor. Banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde ve balkon, teras gibi açık alanların yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen Amazon yer ve duvar karoları 60×90, 30×90 ve 15×90 cm ebatında, parlak granit olarak üretiliyor.