Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dış cephelerde koyu renklere özgürlük

Binaların dış cephelerinde alışılagelmiş tip boyalarda koyu renkler, güneş ışığını daha fazla çekmesi, yoğun ısınma yaratması ve ısı yalıtım sistemine zarar vermesi nedeni ile tercih edilmezler. Baumit’in yeni ürünü Cool Pigment boya ve kaplama ürünleri içerisinde bulunan özel pigmentler, güneş ışığının büyük kısmını yansıtarak yüzey sıcaklığının artmasını engelliyor. Böylece yüzeyler serinliğini koruyor ve  ısı yalıtım sistemine zarar verilmesini önlüyor.

En yüksek seviyede kaliteyi ve güvenliği sunabilmek için geliştirilen Cool Pigment tüm Baumit hazır dekoratif kaplama ve boya ürünlerinde kullanılabiliyor. Özellikle Avrupa’nın dış cepheler için 888 renk alternatifi ile en geniş renk sistemi olan Baumit Life® içerisinde bulunan en koyu tonlarla etkili ve güvenli dış cepheler yaratılabilir.