Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dış mekanlara hayat geliyor

İlkbahar ve yaz aylarının gelmesiyle beraber yaşam alanları yeniden dizayn ediliyor. Kış mevsiminin durgun ve stresli havasından kurtulmak isteyenler özellikle dış mekanlarını yenilemeye özen gösteriyor.

Her geçen gün geliştirdiği ürün portföyü ile dikkatleri üzerine çeken Ege Seramik, Athos, Atlantis, Capri, Como, Cube, Palermo, Rodos, Milano, Veranda ve Via Appia serileri ile bahçelere, havuz kenarlarına ve farklı mekanların dış kullanım alanlarına canlılık katmayı vaad ediyor.

AŞINMAYA VE KAYMAZLIĞA KARŞI ÖNERİ: SIRLI GRANİT
Digital Tile teknolojisi ile sırlı granit olarak üretilen seriler, birbirinden farklı ebat ve renk seçenekleri ile tüketiciye alternatifler sunuyor.

Ege Seramik, dış mekanlarda değişiklik yapmak isteyenlere, sırlı granit ürünleri öneriyor. Sırlı granit ürünler, soğuk ve sıcağa karşı dayanıklı, aşınmaya karşı dirençli olmasından dolayı dış mekanlarda kolaylıkla kullanılabiliyor.