Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğal taş görünümlü, hareketli yüzey etkisi

Sıcak ve doğal renkleri huzur ve güven veren Avalon’un birbirini mükemmel bir şekilde tamamlayan duvar ve yer karoları tüm renkler ile uyum sağlıyor. Duvar konsepti 25×70 cm boyutlarında beyaz, bej ve açık gri renklerinde cam olmayan rektifiye karolardan oluşuyor. Ceramicplus parlak kaplama içeren duvar karoları yatay ya da dikey şekilde yerleştirilerek farklı efektler oluşturuyor.

Duvar konsepti, temel karolar arasında görsel bir seperatör olarak kullanılan 3 farklı dekorasyon çeşidi sunuyor. Evrensel ve çok renkli vilbostone porselen ve yer karolarının renklerini alan modern bordürler… Duvar düzenleyicisi olarak kullanılan şerit süpürgelikler ve yuvarlatılmış bordürler ana karoların renkleri ile uyumludur. Seride köşe ve kenar süsü de ayrıca sunuluyor. Bu doğrultuda Avalon, hem klasik hem de modern tarzdaki duvar tasarımları için ideal bir konsept olarak öne çıkıyor.

Yarı parlak vilbostone porselen yer karoları 30×60 cm, 60×60 cm ve 75×75 cm ölçülerine sahiptir. Gri ve espresso renklerine sahip rektifiye karolar 10 mm kalınlıktadır. 30×30 cm boyutunda filelenmiş olarak sunulan 5×5 cm ölçülerindeki mozaikler ise renk çeşitliliği ve Barefoot B kayma direnci ile gömme duş zeminleri için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Bu mozaikler aynı zamanda dekoratif duvar tasarımlarını da mümkün kılıyor.

Doğal görünümlü taş yapıya sahip Avalon, zarif tasarımı ile modern banyolarda sofistike duvar ve yer tasarımları oluşturmak için idealdir. Avalon, evlerdeki tüm yaşam alanlarında kullanılabilen bir duvar ve zemin kavramı sunuyor. Dekor seçeneklerindeki çeşitlilik sayesinde Avalon, hem modern hem de klasik mobilya konseptleri ile uyum sağlıyor.