Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ege Seramik, Spring Collectıon ile ilgi çekti

Ege Seramik, Spring Collection 2014’ü Salon 9 Stand 301’de profesyonellerle buluşturdu. Seramik sektörünün önemli markası Ege Seramik, elegant-şık serilerinin ve farklı dokuların yer aldığı koleksiyonu ile yine dikkatleri üzerine çekti.
Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller fuara katılımları ile ilgili görüşlerini aktardı. Yedigüller; ‘’2014 yılının önemli fuar organizasyonlarından biri olarak gösterilen İstanbul Yapı Fuarına Ege Seramik olarak her sene olduğu gibi özel olarak hazırlandık.
İleri teknolojimiz ve iddialı tasarımlarımız ile fuara katılan diğer firmalardan farklı bir noktada olduğumuzu düşünüyorum. Yapı Fuarı her yıl ziyaretçi sayısını arttıran ve uluslararası boyut kazanan bir fuar. Bu sene Yapı Fuarı’na 110 binin üzerinde katılımcının geldiği tahmin ediliyor. Bu rakam oldukça memnun edici. Firmaların yeni pazarlara açılmaları için önemli bir fırsat.” dedi.

FUARDA SERGİLENEN SERİLER
Ahşabın doğal hali ve sıcaklığı Himba, Marvel Wood ve Motto serileri ile ziyaretçileri büyüleyedi. Mermerin dayanıklılığı ve güçlü görüntüsü Crown, Delta, Sardinia, Slice, Soho, Terra, Touch ve Venüs serileri ile seramikle bütünleşti. Modern mekan sevenler için ise, Albis, Amazon, Carmen, Drop, Florence, Game, Havana, Love, New York, Paradise, Pixel ve Step serileri alternatifler sundu. Klasikten vazgeçemeyenler için ise, Antique serisi dikkati çeken ürünler arasında yer aldı.