Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ege Vitrifiye, yenilikçi çözümleri ile Yapı Fuarı’ndaydı

Ege Vitrifiye, banyolarda modern ve ideal çözümler sunmayı hedefleyen ve sadece zarafeti ile değil, benzersiz tasarımları ile de banyolarında modern bir atmosfer yakalamak isteyenlere Yapı Fuarı’nda alternatifler sundu.

İddialı ve birbirinden farklı tasarımları ile Vitrifiye sektörünün nabzını tutan Ege Vitrifiye, Yapı Fuarı’nda sergilediği ile Nysa, Sura, Arna serileri ile büyük beğeni topladı. Fuarda ayrıca,  Teos tezgah üstü lavabo ziyaretçilerden tam not aldı.

Yapı Fuarına katılımlarıyla ilgili görüşlerini belirten Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş; ‘’ Yapı Fuarı, firmalar açısından kendilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıtma fırsatı yakaladıkları bir organizasyon. Ege Vitrifiye olarak Türk yapı sektörü açısından önemli bir yere sahip olan Yapı Fuarı’na katılmaktan memnunuz. Fuarda orta ve üst segmente yönelik serilerimizi tanıttık. İlerleyen dönemde de bu segmentlere ait ürün yelpazemizi genişletmeyi hedefliyoruz. Fuara geçen yıllara oranla katılımın daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum Türk yapı sektöründe yer alan firmalar için sevindirici bir durum.’’ dedi.