Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İç mekanlara otantik dokunuş

Çininin otantik havası, NG Kütahya Seramik’in yorumuyla yeniden karşımızda. Evlerden otellere, restorandan kafelere kadar her türlü yaşam alanlarında kullanılabilen Agora seramikler, bulunduğu mekâna özgürlük ve hareket katıyor; seramiğin fonksiyonelliği, modern hayatın dinamizmine ayak uyduruyor.

Dijital baskı tekniğiyle üretilen Agora, NG Kütahya Seramik’in kalitesi ve yaratıcılığı ile yaşamın ince zevklerine hitap ediyor. Antrasit, kahve, ve fildişi renklerdeki desenleriyle Agora dekorlar, ahşap ve taş görünümlü farklı tonlardaki NG Kütahya Seramik seramikleri ile kombinlenebiliyor. NG Kütahya Seramik’in kombin önerileri içinde, natürel mermer dokusunu mekanlarınıza taşıyan Imperial serisi, mermerin sadeliğini ve gerçekliğini yansıtan Pulpis serisi, ahşabın sıcaklığını lüksle harmanlayan Limba serisi ile birlikte benzersiz bir atmosfer yaratıyor.

Agora dekorlar, sırlı porselenin getirdiği bir avantaj olarak tercihe göre duvarlarda da kullanılabiliyor. Düz yüzeyli ve parlak seramikler, dekoratif detaylar için de tercih ediliyor.