Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İstanbloom iş dünyasına kapılarını açıyor

Tamamı gün ışığı alan, toplam 9.600 m² lik alan üzerinde, 3 kat olarak inşa edilen İstanbloom ofisleri, konforu ve akıllı çözümler sunuyor. Yeşil bina kriterlerine uygun inşa edilen İstanbloom ofisleri; uygun aidat ücretleri, enerji tasarrufu sağlayan altyapısı ve gri su kullanımı ile de kiracıları yüksek masraflardan kurtarıyor. Teknolojiyi çevreci yaklaşım ile buluşturan ofis katlarında yer alan peyzaj alanları ise projeye fark katıyor. Akıllı bina sistemi ile inşa edilen İstanbloom’da 1’i yük, 1’i panaromik olmak üzere toplam 6 asansör bulunuyor.

Zincirlikuyu’da Büyükdere Caddesi ve Gayrettepe Metro İstasyonu’na 400 m uzaklıktaki konumu ve geniş otopark alanı ile fark yaratan İstanbloom, iş dünyasına yön verenleri çağırıyor.