Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kusursuz uyum

Özel tasarımlara sahip dizayn radyatörleriyle dünya lideri olan Zehnder Group’un Nova modeli ısıtma paneli, modern görünümü, yatay ve dikey yönlü kullanım imkanı ve geniş renk seçeneğiyle fark yaratıyor.

Geniş renk seçenekleri ve modern görünümüyle şık; düşük su kapasitesi, hızlı reaksiyon süresi ve çok çeşitli bağlantı imkanlarıyla fonksiyonel olan Zehnder Nova, tasarım ve işlevselliği buluşturuyor. Tek tek profillerden oluşan Zehnder Nova, şık düz görünümüyle ferah bir hava yaratıyor. Renk kartelasında yer alan tüm renklerde mevcut olan Zehnder Nova, istenildiğinde farklı renk tonlarında da uygulanarak mekanlara mükemmel uyum sağlıyor.

Gövde iskeleti yatay ve dikey yönlü 1 mm aralıklı düz çizgili profillerden oluşan Zehnder Nova’nın kaynak dikişleri görünmüyor. Zehnder Nova, yatay ve dikey kullanım imkanıyla her uygulamaya adapte edilmesini sağlıyor.