Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Meeting Point Plaza: Anadolu Yakası’nın akıllı ofisleri

Merkezi lokasyonu itibariyle önemli bir ulaşım kolaylığı sağlayan Meeting Point Plaza, birinci sınıf ofislerde çalışmak ve kaliteli hizmet almak isteyenlerin yeni adresi oluyor. Ofis kiralamalarında uzman TNL Gayrimenkul Geliştirme’nin kiralamalarını sürdürdüğü proje,  toplam 16.495 m² lik inşaat alanına yapılmış, 5 adet bodrum, 1 adet zemin, 8’i normal olmak üzere 14 katlı 2 bloktan oluşuyor. Mimari özellikleri ile dikkat çeken proje de kat yükseklikleri 3 ile 4.30 m arasında değişiyor. Toplam 182 araç kapasiteli kapalı otopark alanı sunan proje, çalışanların rahat bir nefes almasını sağlıyor.

Projenin teknik özellikleri arasında ise 7/24 güvenlik ve CCTV, fiber internet, yangın söndürme sistemi, ofis katlarında birbirinden bağımsız VRF sistemi, alt yapıları kat bazında ısıtma – soğutma – havalandırma, yangına dayanımlı ve ısı kaybı engelleyici cephe sistemi ve jeneratör yer alıyor.

E-5 karayoluna cepheli, yeni hizmete açılan Hilton Kozyatağı otelinin hemen yanında ve Optimum AVM karşısında merkezi bir konumda bulunan Meeting Point Plaza; D-100 Otoyolu’na 25 m, Yenisahra Metro İstasyonu’na 300 m, Metrobüs Durağı’na 2 km, TEM Otoyolu’na 2 km, Kadıköy’e 5 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 7.5 km, Taksim Meydanı’na 15 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 25 km ve Atatürk Havalimanı’na ise 30 km mesafede bulunuyor.