Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Modern banyolar için yenilikçi kumanda kapakları

Geberit’in yeni Omega serisi yenilikçi kumanda kapakları dar alanlarda bile rahat kullanabilen gerekli esnekliği sunarak kusursuz görünüm sağlıyor. Montaj yapılacak yere göre önden veya üstten deşarj imkanı sunan Geberit Omega kumanda kapakları diğer kapaklardan yüzde 25 daha küçük.

KÜÇÜK VE ÇEKİCİ KUMANDA KAPAKLARI
Farklı banyolar için yaratıcı çözümler sunan sıhhi tesisat ve rezervuar markası Geberit, Omega serisi ile şık ve fonksiyonel çözümleri bir arada sunuyor. Geberit Omega kumanda kapakları, diğer kumanda kapaklarından yüzde 25 daha küçük formuyla zarif bir görünüm sunuyor.

Cam ve metal yüzeye sahip kumanda kapakları farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor ve küçük alanları değerlendirmede kolaylık sağlıyor.