Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Panelsan yeni üretimi poliüretan dolgulu sandviç panelleriyle tam not aldı

2014 yılının Mayıs ayında üretimine başladığı poliüretan yalıtımlı sandviç panellerini 37. Yapı fuarında ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sundu. PANELSAN hem teknik hem de estetik olarak, farklı form ve yüzey şekilleri ile tasarımcılara ve kullanıcılara yeni alternatifler sunan sandviç panelleriyle 37. Yapı fuarında göz doldurdu.

2013 yılında yaptığı yatırımıyla; Taşyünü, Camyünü, EPS yalıtımlı sandviç panellerinin dışında poliüretan dolgulu sandviç panelleri de ürün yelpazesine eklediklerini belirten Panelsan Panel Pazarlama Müdürü Gülay TÜTÜN “Yeni ürünlerimizle binaların ve projelerin yalıtımla ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verecek çözümler sunuyoruz. Yalıtımla ilgili çözümlerin yanı sıra yıllardır alışılmış cephe ve panellerinin dışında yeni ürünlerimizle binalara ve tasarımlara yeni pencereler açıyoruz.” dedi.

37. Yapı Fuarı’nın Panelsan açısından yoğun ve başarılı geçen bir fuar olduğunu belirten Gülay TÜTÜN “Panelsan markasının bilinirliği sayesinde ilk günden itibaren ziyaretçilerin yoğun ilgisi bizleri oldukça mutlu etti. Yurt dışından gelen katılımcı sayısının fazla olması da fuar organizasyonundaki başarıyı göstermektedir. Bununla birlikte yoğun geçen 37. Yapı fuarında standımızda ağırladığımız misafirlerimizin yeni ürünlerimize tepkisinin olumlu olması bizleri oldukça memnun etmiştir” şeklinde değerlendirdi.