Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Poncebloc, Altın Mıknatıs Ödülü’ne layık görüldü

Faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü yatırımları ve yenilikçi anlayışıyla hizmet üreten Arkas’ın yeni iştiraki PonceBloc yapı sektöründe hızlı adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. Şirket, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren ve 1978’den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı’nda Altın Mıknatıs ödülü kazandı.
Altın Mıknatıs için Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’a katılan firmalar arasında değerlendirmeyi Asım Çakmanus, İsmet Göksel, E.Füsun Sümer, Emre Torbaoğlu, Y.Taner Gültekin’den oluşan seçici kurul yaptı.

“Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand” kriterleri doğrultusunda Altın Mıknatıs 2.lik ödülüne layık görülen PonceBloc, 5A Holü, 403 Nolu standda yerini aldı. Mood Mimarlık Mimar Bertan Koyuncu tarafından tasarlanan stand, görsel açıdan etkileyici olmasının yanı sıra, PonceBloc, uygulama metodlarının ziyaretçilere etkin aktarımı, mekanın verimli kullanılması, standın modülerliği ve tekrar farklı mekanlarda kullanılabilirliğinden dolayı ödüle layık görüldü. Ödülü PonceBloc Genel Koordinatorü Osman Topçu, Yem Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer’den aldı.