Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yenilikçi Bürotime tasarımları Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’daydı

Tasarımlarında ofiste konforu ve çalışan sağlığını temel ilke olarak benimseyen, çevreye ve insana saygılı ürünler üretirken yapısal tasarım temellerine sadık kalan Bürotime, bu yıl 37.’si düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da yerini aldı.
1978 yılından beri düzenlenen ve Türkiye’de yapı sektörünün dinamiklerinin derlendiği fuarda Bürotime’da, gerek ev-ofis çalışma alanları, gerekse alışılagelmiş çalışma ortamları için sunduğu çözüm odaklı tasarımlarını fuar katılımcılarının beğenisine sundu.

Bürotime Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosunoğlu fuarla ilgili olarak, “Türkiye’nin lider ofis mobilyaları üreticisi olarak,  ofiste ergonomi, konfor ve şıklık temalarını yansıtan tasarımlarımızı tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bu yıl 37.’si düzenlenen ve ülkemizde yeşeren yenilikçi fikirlerin filizlendiği Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul da, bizim için değerlendirilmesi kaçınılmaz bir fırsattı. Sunduğumuz artılarla yarattığımız farkın, yakın zamanda hedeflediğimiz global sektörel liderliğin itici gücü olacağına inanıyoruz” dedi.