Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Loft Stilin beton dokusu mekanlarda

Seramiksan, dijital baskı teknolojisiyle dokuları yüzeylere yansıtarak gerçeklik hissini güçlendiriyor. Bu anlayışla kaplama sektöründe son trendlerden olan brüt beton görüntüsü de Betostone ile mekanlara taşınıyor.

Yüksek teknolojinin kullanıldığı ürün çeşitliliği ve farklı tasarımları ile sektöre renk katan Seramiksan, yeni tasarımıyla da dikkat çekiyor.  Betostone ile mat ve doğal bir görünümü tercih edenler için vazgeçilmez bir alternatif sunuluyor. Betona göre estetik oluşu, tasarımın ustalıkla seramiğe yansıtılması, temizlik ve pratikliği ürünü ayrıcalıklı kılıyor.

Betonun doğal rengiyle birlikte desenlerinin bir sanatçı titizliğiyle seramiğe işlendiği Betostone Block ile de tasarım bütünlüğü sağlanıyor.

Betostone, banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde ve balkon, teras gibi açık alanların yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabiliyor. Mat yüzeyli ürün, 60×60 cm ebatında, gri ve antrasit renk seçenekleri ile sunuluyor.