Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Nimeçatı, Kaptan Keyf Tatil Köyü’ne çatı ve ısı yalıtım çözümleri sunuyor

Nimeçatı, Tekirdağ’a bağlı Yeniçiftlik Mevkii’nde bulunan ve Sipahioğlu İnşaat tarafından yapımı gerçekleştirilen 22 adet villanın çatı çözümü ile ısı yalıtımı için tedarikçi firma olarak hizmet sundu.
Nimeçatı, Kaptan Keyf Tatil Köyü’ndeki 22 villanın çatı çözümü için 1.400 m² lik Onduline Avrasya Mamülü ISOLINE Kiremit Altı Su Yalıtım Levhası ile Akdemir Grand Kiremitleri’nin ve  2.500 m² Ode Yalıtım mamülü Dış Cephe Mantolama Sistemi’nin tedarikçisi oldu. Kaptan Keyf Tatil Köyü, İstanbul’a 100 km uzaklıkta, Marmara Ereğlisi’ni 18 km geçince Yeniçiftlik sahilinde deniz kıyısı ile Tekirdağ – İstanbul asfaltı arasında bulunuyor.

PROJEDE KULLANILAN ÜRÜNLER

Kiremit Altı Su Yalıtım Levhası: ONDULINE / ISOLINE® SİSTEMİ   
Onduline’in ISOLINE® Sistemi, kiremitlerle kaplı çatılar için, uzun ömürlü ve tam su geçirimsiz bir kiremit altı su yalıtım sistemi. Onduline’in, tam su yalıtımsızlık ile ilgili 10 yıl garanti verdiği bu sistem, kiremitlerin düzgün uygulanmasını sağladığından, estetik çatılar için de ideal. Üstelik, yalnızca yeni yapılan çatılarda değil yenilenen çatılarda da güvenle kullanılıyor.
Ülkemizde çatı uygulamalarında en çok tercih edilen malzeme olan kiremit, ISOLINE® sayesinde % 100 su geçirimsiz, havalandırmalı ve ısı yalıtımlı olarak kullanılabiliyor.

Kolon ve Kirişlerin Yalıtımında ODE / Isıpan BD
Duvar, kolon ve kirişlerin ısı yalıtımında kullanılan ekstrüde polistren ısı yalıtım levhasının iki yüzeyi de baskılı. Bu sayede sıva ve yapıştırıcı ile adheransı yüksek. Yani yüzeye çok daha kolay yapışıyor.

AKDEMİR / Grand Kiremit
AKDEMİR Grand Kiremit ile sağlam ve uzun ömürlü olma özellikleri yanında estetiğe güzellik de eklenmiş. Metrekareye 15 adet döşenen bu ürün, diğer Akdemir ürünleri gibi Eskişehir toprağından imal ediliyor ve Kütahya fabrikasında üretiliyor.