Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Türkiye Müteahhitler Birliği’nin tercihi, Support ve Düzayak markaları oldu

Türkiye Müteahhitler Birliği’nin, Ankara Çankaya’daki ofis binası projesi, estetik ve fonksiyonel özellikler taşımasının yanında, doğal çevre ile etkileşimi açısından da sürdürülebilir bir çevrecilik özelliği sergiliyor. LEED Platinum sertifikasına sahip olan Müteahhitler Birliği Merkez Binası projesinde, Türkiye’de üretilen inşaat sektöründeki yerel malzemeler entegre bir şekilde kullanıldı.

Müteahhitler Birliği Merkez Binası projesinin teraslarında kullanılan ayarlanabilir Support yüzer döşeme ayakları ve Düzayak ürünleri ile Armada Groupe, dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Tamamen yerli üretim olan Support ve Düzayak markaları, yalıtım katmanının üzerine direkt olarak uygulanabilmesinin yanında, yüzde yüz geri dönüşümlü olması özelliği ile ekolojik denge için faydalı bir ürün. Armada Groupe, LEED sertifikası için önemli bir katkı sağlayan Support ve Düzayak ürünlerinin çevreci bir yapıya sahip olması ve yerli firma tarafından üretiliyor olması nedeniyle inşaat sektöründeki yerini sağlamlaştırıyor. Doğa dostu ham maddesi ile çevreci projelerde sürdürülebilirliği hedefleyerek, inşaat sektörünün gelişimine katkı sağlayan ürünleriyle Armada Groupe, Türkiye Müteahhitler Birliği gibi saygın ve önemli projelerde aranan bir firma olma özelliğini koruyor, yurt içi ve yurt dışı projelerde yer alarak sektördeki etkinliğini arttırarak önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.