Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Regnum Carya Golf & Spa Resort projesinde Sapa tercih edildi

Sektörün en kaliteli malzemelerinin tercih edildiği ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük tesislerinden biri olan Regnum Carya Golf projesinde mimarinin istediği detaylar ile yatırımcının istekleri karşılanarak başarılı bir uygulama sağlandı. Profil Mimarlık tarafından tasarlanan Regnum Carya Golf & SPA Resort projesinde pazarın en yüksek performans değerlerine sahip SAPA sistemlerinden ısı yalıtımlı Avantis 60 pencere ve kapı sistemi, Confort 125 kaldır-sür sürme sistem, ve Elegance 52 ST ve IN cephe sistemleri kullanıldı.
1997 yılından bu yana Türkiye’de mimari alüminyum sistemler alanında çalışan SAPA, 1963 yılında İsveç’te kuruldu ve alüminyum konusunda dünyanın en büyük tedarikçisi konumuna geldi. 40’dan fazla ülkede 23 bin çalışanı ile hizmet veren SAPA, Türkiye’de konut, otel, ofis gibi segmentlerde kullanıcılara sektörün en iyi performans değerlerine sahip sistemleri sunuyor. Mandarin Riental Bodrum, Goldon Savoy Bodrum, Vogue Oriental Boldrum, Adam Eve Hotel, Maxx Royal Golf&SPA Belek, Maxx Royal Kemer, Cornelia Diamond Belek, Ela Quality Resort Belek, Kempinski The Dome Belek, Zeynep Sentido Golf Belek, Hilton Dalaman, Adana Sheraton, Adana Divan, Riu Kaya Palazzo Golf Resort Belek, The Sense Resort Side, Serra Palace Calimera, Vikingen Infinty, Granada Luxury Resort, Royal Alhambra Palace, Hilton Diyarbakır, Caprise Gold
İstanbul otelleri Sapa’nın son yıllarda sektöre kazandırdığı projelerden…